DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1085788  autor: LionC
 18 gru 2019, 13:33
Cześć
W lutym kończy mi się umowa internetu w Plusie 90GB/45zł(smartdom). Na chwilę obecną złożyłem rezygnację i 05.02.2020 wygaśnie obecna umowa. Z obecnych ofert w Plus korzystniej było złożyć rezygnacje niż przedłużyć umowę. Dla przedłużenia rabat -10zł smartdom, a na nową umowę -25zł. Dostałem ofertę w plusie 90GB/50zł, a za 50zł w Play jest 200GB i tak jak w Plusie lejek po przekroczeniu pakietu.
Generalnie korzystam z YT i gram w gry online.
Obecny pomiar- pobieranie skacze od 10 do 60mb/s. Zazwyczaj jest to 15-30.
Obrazek
Na telefonie w domu 3/0.10mb Dow/Up, a na poddaszu 12/1mb Dow/Up.

Internet Play testowałem jak skończył mi się pakiet w plusie( raz na 2 lata umowy) I na obecnym ustawieniu anteny wyniki były zbliżone.
Na + Play jest większy pakiet GB, niestety pakiet 300GB jest z urządzeniem którego nie potrzebuję.
Tak więc potrzebuję internetu mobilnego do domu, rozważę każdą możliwość w cenie do 100zł miesiąc.
Posiadam router B315+ antenę Cybertech ( https://www.cybertech.com.pl/p140,anten ... -b310.html )- antenę zakupiłem parę dobrych lat do tyłu i mam wrażenie jakby jedna część tylko działała gdyż po zmianie miejscami przewodów w routerze zasięg ucieka. Obecnie antena jest na około 6m przewodu, rozważam kupno nowej i zamontowanie jej na dachu co by wymagało przewodu 15m-20m. Tutaj kolejna prośba o wybór nowej anteny.
Moja lokalizacja Korytnica 28-305.
 #1085857  autor: bladesss
 19 gru 2019, 13:57
Możliwe, że niedługo będę miał na zbyciu ofertę T-Mobile no limit (tą co wycofali w sierpniu), możemy machnąć cesję jakbyś był zainteresowany. Mi prawdopodobnie podłączą światłowód w końcu