DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #108703  autor: Prometo
 25 wrz 2006, 12:48
Ostatnio zadzonił mi telefon na wyświetlaczu ukazało się BOK więc odebrałem a tutaj automatycznie przełączyło mnie na informację o usłudze "Granie na czekanie".
Czy ktoś z was miał może taki dziwny telefon?

 #108707  autor: l3p
 25 wrz 2006, 13:18
Moj kolega tez mial taki telefon z BOK-u taka reklama, zeby zachecic ludzi do aktywowania Grania na Czekanie.

 #108858  autor: Prometo
 25 wrz 2006, 18:38
l3p pisze:Moj kolega tez mial taki telefon z BOK-u taka reklama, zeby zachecic ludzi do aktywowania Grania na Czekanie.
A już myślałem, że ściągają mi minuty z abonamentu.

 #108863  autor: D@rio
 25 wrz 2006, 18:44
nie jest to możliwe aby minuty z abonamentu były ściągane w ramach abonamentu za połączenia odebrane ;)

Obrazek

 #108870  autor: Prometo
 25 wrz 2006, 19:00
D@rio pisze:nie jest to możliwe aby minuty z abonamentu były ściągane w ramach abonamentu za połączenia odebrane ;)
Ale odbierasz telefon i on cię przekierowuje.

 #108880  autor: D@rio
 25 wrz 2006, 19:16
żeś się bajek naczytał...pewnie w jakimś FAKT'cie albo SuperExpress'ie.

Obrazek

 #108888  autor: Prometo
 25 wrz 2006, 19:22
D@rio pisze:żeś się bajek naczytał...pewnie w jakimś FAKT'cie albo SuperExpress'ie.
Nie czytam już bajek tylko wiesz w jakim kraju żyjemy, gdzie wszystko jest możliwe i każdy kradnie na potęgę jak tylko może.

 #108890  autor: D@rio
 25 wrz 2006, 19:25
yhy. Ale ja jestem realistą i myślę rozumem dlatego nie wierzę w takie bajki...no ale jak chcesz to Ty wierz. Pozatym, trochę się na tym znam to wiem co jest możliwe a co nie - także od strony technicznej...

zresztą - to Ty wierzysz nie ja, Twoja sprawa ;-)

Obrazek

 #108899  autor: Prometo
 25 wrz 2006, 19:32
Przyznam, że od strony technicznej masz większe pojęcie, ale ja czterema literami nie myślę i też realnie patrzę na życie.

 #108917  autor: D@rio
 25 wrz 2006, 20:00
nie wątpię ;) ale żyjąc w takim przeświadczeniu, a włąsciwie lęku to jesteś tylko w dużym błędzie i tyle....

Obrazek

re

 #109152  autor: amadeo
 26 wrz 2006, 15:36
Prometo pisze:Przyznam, że od strony technicznej masz większe pojęcie, ale ja czterema literami nie myślę i też realnie patrzę na życie.
niema możliwości aby takie połaczenie cie obciązylo w jakiś sposób.Za połaczenie płaci się wtedy jesli uzytkownik zainicjuje polaczenie do kogos i tyle...

Obrazek

 #109156  autor: orB
 26 wrz 2006, 15:59
D@rio pisze:nie jest to możliwe aby minuty z abonamentu były ściągane w ramach abonamentu za połączenia odebrane ;)
w simplusie na początku roku były przypadki co za odebrane zabierało kase :D

 #109159  autor: przemek910
 26 wrz 2006, 16:06
amadeo pisze: niema możliwości aby takie połaczenie cie obciązylo w jakiś sposób.Za połaczenie płaci się wtedy jesli uzytkownik zainicjuje polaczenie do kogos i tyle...
Nie ma? http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=4931

A więc? Przchodzi kurier vel oszust, dzowni gdzieś a to połączenie jest przekazywane przez kilka/nascie/dziesat krajów. I kto za to płaci ? My! (abonent)

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #109222  autor: D@rio
 26 wrz 2006, 19:39
kin: ale to kurier czy ktos tam inny wybiera numer na Twoim telefonie. Pozatym, to nie do końca jest tak. Za połączenia przekazane wykonawca połączenia nie płaci....

Obrazek

re

 #111233  autor: amadeo
 04 paź 2006, 07:54
D@rio pisze:kin: Za połączenia przekazane wykonawca połączenia nie płaci....
chyba mała pomyłka -odbiorca takiego połączenia nie płaci

Obrazek

 #111376  autor: D@rio
 04 paź 2006, 19:36
amadeo pisze: chyba mała pomyłka -odbiorca takiego połączenia nie płaci
nie no, płaci ten kto przekazuje połączenie dalej.

Na przykład.

Jeśli do mnie dzwoni Kowalski, na numer Plusa to Kowalski płaci za połączenie jak za połączenie do sieci komókowych. Natomiast, jeśli ja dalej mam ustawione tak, zeby każde połączenie przekazywać na wyspy Bora Bora to już ja zapłącę za przekazywanie tego połączenia, natomiast Kowalski w dalszym ciągu będzie płącił za połączenie jak za połączenie do sieci komórkowych :-) o to mi chodziło...już jasne?

Obrazek