DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #69264  autor: dawideo
 21 kwie 2006, 16:50
Mam takie pytanko jak w tym telefonie ustawić coś takiego, że jak ktośdo mnie dzwoni to nie słyszy piiip piiik tylko żeby słyszał jakąś melodie???? A może to nie zależy od telefonu tylki operatora???
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2006, 09:19 przez dawideo, łącznie zmieniany 1 raz.

 #69274  autor: rafeluss
 21 kwie 2006, 17:40
sprawdz dokladnie stronkę ery www.era.pl jak poszukasz to znajdziesz info o czym piszesz [[[[[granie na czekanie]]]]]] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 #69376  autor: zol82
 21 kwie 2006, 23:34
Dokładnie to jest usługa świadczona przez operatora a nie przez telefon.
http://www.granie.era.pl/app
Przeczytaj. To powinno rozwiać twoje wątpliwości.
Pozdrawiam

 #69547  autor: D@rio
 22 kwie 2006, 18:48
W sieci Plus przy aktywowanej usłudze "połączenia oczekujące" nie ma tzw. sygnału zajętości tylko miła pani lektorka w tle muzyki informuje iż numer do którego próbojesz się dodzwonić jest obecnie zajęty i czas oczekiwania na zawieszenie prowadzonego połączenia i odbiór jest umilany przez muzyczkę :) . Natomiast bez tej usługi obowiązuje normlane "pi pi pi pi ".

Obrazek

 #69640  autor: dawideo
 23 kwie 2006, 13:10
Dobra dzięki za pomoc no to już wiem że to musze u opów to załatwić:( Niech ktośzamknie temat :D:D:Dd