DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #947  autor: Dragon
 12 lut 2005, 11:44
Chcialbym zaozyc konto pocztowe dla mamy jest ona abonenetem Idea, w zwiazku z tym pytam czy w Idei jest cos jak np w Plusie "plusnet" (czyli konta pocztowe zakladane przez Plusa, z powiadamianiem na tel o nowo otrzymanej wiadomosci) jesli jest to jakie sa ceny ?

#951  autor: WitekT
 12 lut 2005, 12:16
Jest mBox. W różnych wersjach, płatnych i bezpłatnych.
Najlepiej zacząć od rejestracji, a potem wybrać odpowiednią opcję i wszystko sobie skonfigurować. :)

Maile są postaci @idea.net.pl

#957  autor: art
 12 lut 2005, 12:54
Radze uwazac z mBoxem! Na stronie jest blad w cenniku pisze ze w opcji standard mbox jest darmowy dla taryf jedna idea, mega, nowa idea optima... tymczasem okazuje sie ze jets darmowy tylko dla jedna idea a dla pzoostalych platny 2,44 za miesiąc... niby nie wiele w sumie ale jak psize ze jets za 0 zlotych a oni pobieraja oplaty to to poprostu kjest zwykle wprowadzanie w bląd.. tym bardziej ze ja juz 3 razy na bok zglaszalem problem, od niedawna koresponduje z nimi via email w tej sprawie... juz 3 miesiace wiedza ze jest blad i nic z nim nadal nie zrobili... oddali mi nieslusznie naliczona kase po moich reklamacjach i tym samym przyznali sie ze blad faktycznbie tam jest ale zero reakcji!

Niebawem opisze wam cala sprawe na forum... zalacze listy ktore wyslalem i ktore oni mi przyslali w odpowiedzi... po tym wszystkim zrazilem sie do ideii strasznie a szkoda bo cenilem sobie ta siec!

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

#958  autor: WitekT
 12 lut 2005, 12:59
Art - usunąłem Twojego posta jako napisanego jako Gość, bo był identyczny z tym, co napisałeś potem. Informuję, żeby nie było, że tu jakaś cenzura na forum jest. ;)

#961  autor: WitekT
 12 lut 2005, 13:03
Już wyłączyłem pisanie do tego działu przez niezarejestrowanych userów - przeoczyłem przy konfiguracji. ;)

Kasować nic poza duplikatami i obraźliwymi postami nie zamierzm. ;)

#2947  autor: Piotr
 08 kwie 2005, 20:04
WitekT pisze:Kasować nic poza duplikatami i obraźliwymi postami nie zamierzm. ;)
Przynajmniej mamy wolność słowa. Nie zapominamy jednak o kulturze :D

#13512  autor: Wojt2004
 25 sie 2005, 01:18
Wiem ze temat dosyc stary ale mam pewne zastrzezenia co do mbox, mianowicie te cale powiadomienie o nowy milu w mojm prypadku przychodzi z opoznieniem kilku godzinnym, jednak lepiej ma to rozwiazane era ( eranet) tam powiadomienia przychodza znaczniej szybciej

#13515  autor: D@rio
 25 sie 2005, 02:19
Ja w ogole tych powiadomien nie dostaje. I zaznacze ze SPAMu mi przychodzi od jasnej cholery. Ale IDEA sobie nic z tego nie robi...

Zdecydowanie najlepszy jest PlusNet :-)

#13516  autor: Wojt2004
 25 sie 2005, 02:21
Jutro znaczy dzis zadzwonie sobie do BOK i spytam sie jak to jest, ciekawe jakie bedzie tlumaczenie konsultanta

#13519  autor: D@rio
 25 sie 2005, 02:44
Wojt2004 pisze:Jutro znaczy dzis zadzwonie sobie do BOK i spytam sie jak to jest, ciekawe jakie bedzie tlumaczenie konsultanta
Ok. Pochwal sie pozniej efektami rozmowy ;) Ja sprawe zglaszalem poprzez e-mail'a do BOKu. Odpisano mi ze wiadomosc zostala przekazana do odpowiedniego dzialu. Ale do dzisiaj w MBOXie ani slychu ani widu filtrow antyspamowych czy chociaz antywirusowych :( .....IDEA szmelc :!:

#13680  autor: Dragon
 25 sie 2005, 12:30
w plsunecie tez nie ma zadnych filtrow :/ przynajmniej nie w mojej slrzynce po spamu dostaje kilkadziesiat wiecej niz normalnych maili

#13682  autor: WitekT
 25 sie 2005, 12:45
Są filtry - poszukaj dobrze w ustawieniach. :)

#13835  autor: Wojt2004
 25 sie 2005, 21:13
Dzwonilem dzis do BOK ale niestety za pozno, dzial zajmujacy sie mBox niestety juz nie byl czynny, sprubuje jutro

#13898  autor: D@rio
 25 sie 2005, 23:48
jak chcesz to mozesz tez porozmawiac z "blondykami" dzwoniac pod *874 (dział wsparcia techniczneg uslugi MBOX) ..pracuja do 20:00. Ale watpie czy cos zalatwisz ;) pod tym telefonem szanowna Pani nie potrafila mi odpowiedziec na pytanie czy MBOX obslugiwany jest przez IMAP4 takze czy tylko przez POP3 :D (dostalem odpowiedz: jak nie dziala jedno, to prosze sprobowac drugie :-D ) ...i w ogole, ciezko jej tez poszlo z udzieleniem odpowiedzi o adresach serwerow (SMTP i POP3) w MBOXie :D ...wiele takich kwiatkow juz mialem rozmawiajac z konsultantami IDEI :-D ...dlatego tak bardzo "kocham" te siec ;)

#13906  autor: Wojt2004
 25 sie 2005, 23:57
No wlasnie jutro bede dzwonil pod *874, no zobaczymy jak te "blondyneczki" sie spisza :-D