DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #29361  autor: PiotrG-dz
 08 lis 2005, 22:41
CZy podobają się wam telewizyjne reklamy Orange??Według mnie są one drętwe za mało dynamiczne jak na telefonie gsm przystało.Powinny być śmieszne no i muzyczka w tych reklamach powinna być ciut inna.A tak jeszcze dodam ,że na parę dni przed wejściem Orange myślałem ,że reklama soków Fortuna to reklama własnie tego operatora gsm,była i fajna muzyczka no i oczywiscie podskakujące w rytm tej muzyczki pomarańcze. :wink:

 #29380  autor: Skarpyta
 09 lis 2005, 07:59
tam te starsze reklamy Idei były lepsze bardziej takie komiksowe a te sa nudne

Obrazek
Obrazek

 #29391  autor: bigman
 09 lis 2005, 13:12
Sama muzyczka z reklamy juz mi sie dawno przejadla (w kazdej jest ta sama). Co do samych reklam - sa one dosc sztywne. Suche przedstawienie produktu - nic ciekawego. Podobala mi sie za to reklama "Orange Iz oBox" (czy jakos tak) puszczana gdzies za granica ;)

 #29408  autor: piotrz
 09 lis 2005, 14:42
jak teraz myślę o reklamach idei (min.nowy pop) to zaczynam za nią tęsknić, bo te nowe to są jakieś dziwne-drętwe, bezsensowne i wogóle nie rozbudzają wyobraźni, tak jak na początku było z heyah :?

 #29484  autor: Sokół
 09 lis 2005, 22:32
Reklamy Oragne są beznadziejne. Jak oni myślą, że takimi spotami zachęcą kogoś do przyłączenia się do ich sieci to się grubo mylą.

 #29578  autor: WitekT
 10 lis 2005, 20:22
Wczoraj na konferencji Orange pokazywali nowe reklamy POP KIDS, które niedługo będą lecieć w TV. Ludzie na konferencji patrzyli się na siebie i śmiali... Tyle, że niekoniecznie z przekazu tych reklam. ;)

 #29591  autor: Skarpyta
 10 lis 2005, 21:51
a dziś pokazali po tak dlugim czasie znów reklame z profesorkami

Obrazek
Obrazek