DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
 #984280  autor: marcin19883
 18 mar 2018, 19:57
piotrzet pisze:Dziwne bo na każdej stronie co czytam jest napisane wyraźnie "Przedstawiciel sieci będzie potrzebował naszego imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz numeru i serii dowodu tożsamości.
Pokaż mi gdzie o tym pisze na stronie T-mobile zamów darmowy starter? http://www.t-mobile.pl/pl/zamow-bezplatny-starter :-) Abonament to ja rozumiem, ale prepaid? serio?
 #984293  autor: marcin19883
 18 mar 2018, 20:58
24bis24 pisze:
marcin19883 pisze:Tylko nr dowodu i podpis
ok. masz racje ale kurierowi zawsze trzeba coś maznąć :)
Kurierowi pokazujesz tylko PESEL. DHL to akurat nie wymaga podpisu, wiem, bo paczki czasami przychodza.
 #984412  autor: 24bis24
 19 mar 2018, 13:45
DPD, UPS, 7mka już też nie wymagają podpisu od jakiegoś roku lub dwóch
Codziennie odbieram po kilka przesyłek od różnych operatorów i zawsze muszę coś maznąć kurierowi rysikiem. Nikt nie chce mnie wyręczyć nawet kurier. Może dlatego, że to Warszawa :) .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #984440  autor: marcin19883
 19 mar 2018, 16:15
Zamówiłem przez przypadek drugi numer i kurier zostawił koperte pod drzwiami a na kopercie nr, że mam zadzwonić, by uzupełnił dane o nr dowodu. Dziwne, że już podpisu nie trzeba było? :D haha dobrze, że przyjechałem, bo by mi psy poszarpały przesyłkę :lol: Mało tego, nie dostałem potwierdzenia zamówienia na nr kontaktowy. :D
 #984443  autor: m.sta
 19 mar 2018, 16:44
Jak mogą nie wymagać podpisu skoro podpis to jedyne potwierdzenie dostawy jakim się firma kurierska będzie broniła w przypadku roszczeń gdy paczka zginie albo z jakiegoś innego powodu nie dotrze do odbiorcy. Swoją drogą Siódemka już nie działa na rynku trzy lata więc coś bajki opowiadasz :) A jak kurier nie wymaga podpisu to albo ci tak ufa albo jest nie świadomy konsekwencji takiego działania.
 #984445  autor: neotele
 19 mar 2018, 17:18
Kurierzy mają wiele przesyłek do doręczenia, a dzień pracy jest zawsze za krótki, więc niektórzy, w niektórych firmach, ryzykują, zostawiając przesyłkę u sąsiada lub nawet pod drzwiami (a wtedy na pewno bez naszego, oryginalnego podpisu).

:wink:
  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11