DAJ CYNK
 • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
  [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 • Strona 1 z 13
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 13
 #981824  autor: jarekt
 07 mar 2018, 19:43
9 marca wystartowała nowa promocja w T-Mobile dla przenoszących numer (promocja trwa do 9 maja).

Na start otrzymujemy 5zł, taryfę Frii i ofertę "Bez limitu za 1 zł dziennie", a po doładowaniu konta kwotą minimum 25zł lub aby łącznie było 25zł, otrzymamy automatycznie cykliczną ofertę "Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł".

Przez okres 180 dni od przeniesienia numeru możemy zrezygnować z oferty (decyduje data wpływu pisma do T-Mobile) i T-Mobile zwróci nam poniesione przez nas opłaty cykliczne do kwoty maksymalnie 150zł (6x25zł).

Zwracane są tylko opłaty za cykliczną ofertę "Nolimt i 10GB za 25zł" (nie są zwracane opłaty za ofertę "Bez limitu za 1 zł dziennie" i inne oferty i koszty np. SMSów Premium).

Po wpłynięciu wniosku o zwrot, T-Mobile podejmie maks. 3 próby kontaktu telefonicznego aby potwierdzić dane z wniosku. Jeśli próby kontaktu będą nieudane - zwrotu nie otrzymasz.

Zwrot (na wskazane konto bankowe, którego jesteś właścicielem) można uzyskać tylko dla jednego numeru i tylko jednorazowo.

Zwrot nastąpi maksymalnie w ciągu 45 dni (30 dni na rozpatrzenie wniosku i 15 dni na przelew).

Jeśli wniosek o zwrot złożysz po opłaceniu np. 3 cykli (a przed opłaceniem 4. i kolejnych) - otrzymasz ewentualny zwrot tylko za 3 cykle.


Strona promocji: http://www.t-mobile.pl/pl/gwarancja-satysfakcji
Regulamin promocji: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 016255.pdf

Regulaminy ofert:
"Bez limitu za 1 zł dziennie": http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 014114.pdf
Cykliczny "Nolimt i 10GB za 25zł": http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 014115.pdf


http://www.telepolis.pl/wiadomosci/6-mi ... 41631.html
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 11:04 przez jarekt, łącznie zmieniany 5 razy.
 #981839  autor: sten46
 07 mar 2018, 20:58
Czyli :'Przejdź do T-mobile - nic za darmo nie dostaniesz. Chyba że odejdziesz, to dostaniesz nagrodę.'
Nie wiem co myśleć o takiej promocji. Pół roku mogę mieć za darmo jak zrezygnuję z T-mobile. To jakieś rozpaczliwe ruchy operatora. Chyba nie tędy droga.
 #981842  autor: jarekt
 07 mar 2018, 21:28
Ciekawe jest właśnie to, że osoba która przeniesie numer do T-Mobile i będzie korzystać np. 1 rok czy 2 lata z tej oferty (albo z jej wariantu w abonamencie, bo na abo też jest ta promocja), nie dostanie nawet pół miesiąca darmowego korzystania.

Korzystasz 2 lata - nie dostajesz nic.
Korzystasz maksymalnie pół roku - dostajesz wszystko (zwrot wszystkich opłat).

Wygląda na to, że T-Mobile jest bardzo pewny siebie. Zakładają chyba, że odsetek odejść będzie bardzo mały, a większości (która zostanie) nie będzie przeszkadzać, że nie dostaną żadnego upustu za skorzystanie z oferty, bo sieć i oferta będzie po prostu rewelacyjna.
 #981843  autor: piotrzet
 07 mar 2018, 21:30
Moim zdaniem promocja ok tylko żeby każdy robił tak jak należy. A niestety u nas wiadomo jak to jest. Jeśli działa dobrze to po co rezygnować jeśli nie działa to rekompensata za stracony czas i łażenie i załatwianie tego.

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #981844  autor: surface123
 07 mar 2018, 21:39
Spamer T-Mobile się odezwał...

Moim zdaniem rabat powinien być dla wszystkich, zostajesz, fajnie, dajemy Ci 150/300 nadpłaty na konto i witamy zadowolonego klienta.

Nie, trudno, oddajemy....

Ale głupie głowy w T-Mobile nie potrafią sensownie myśleć, liczy się tylko arpu na 6 miesięcy....
 #981851  autor: piotrzet
 07 mar 2018, 22:23
Skoro tak ci zależy to gdybyś pomyślał to jaki problem wziąć rozwiązać umowę i podpisać nową albo wcale tego nie robić? Bo nie rozumiem z czym bardzo masz problem nie dość że dają opcje zwrotu kasy dla niezadowolonych to jeszcze źle typowe narzekanie Janusza. Jakoś u konkurencji tego w ogóle nie ma i jakoś nie widzę żebyś narzekał.

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #981853  autor: odkrywca1
 07 mar 2018, 22:34
myślę, że promo ciekawa ale źle skonstruowana (dla opa) bo :

jeżeli zwrot z kart jest tylko jak odchodzimy z sieci do innego opa to tmobajka sobie odcina klientów sama :smt007
 #981861  autor: goldenmen
 07 mar 2018, 23:08
jestem pewny ze zwrot nie bedzie w salonie tylko na konto w najlepszym razie . trzeba bedzie wypełnić jakiś wniosek albo złozyc pismo. Pomyście t-m w kazdej promocji praktycznie ma haczyki a w tej da łatwo sie wykiwać? w salonie nie bedzie zwrotów bo oni nie prowadza obsługi kasowej tylko przyjmuja drobne kwoty od klientów za zakup telefonów zdrapki itd ale nie maja wypłat i kasy nie beda przywozili zeby ludziom wypłacac zwroty. nie zdziwił bym sie jak by haczyk był w stylu zwrot na konto tylko ale t-mobile usługi bankowe. jestem pewny na 100% że beda utrudniali i kombinowali zwroty kasy. Znajac polaków to moze być nawet 500k cwaniaków co pojdzie na pol roku i wezmie kase i ucieknie gdzie taniej. Napewno warunkiem udziału w promocji bedzie wyrazenie wszelkich zgód na spam.
 #981862  autor: Gregrin
 07 mar 2018, 23:11
piotrzet pisze:Moim zdaniem trochę ryzykowne u nas w kraju.
Jeśli mowa o takiej promocji "na wiarę" za konkretne produkty (ala z Lidla) to jest już dowiedzione ze skończą się fiaskiem ;) Ale tu mowa o "standardowej" (6m-cy w abo za darmo przy przeniesieniu to częsta promocja a w prepaidzie nolimity na 3-6m-cy to tez nie nowość) choć w najmocniejszej wersji bo 6m-cy za darmo za nolimit to takie połączenie najkorzystniejszych warunków promocji oferowanych u wszystkich opów. Natomiast dalej to jest promocja na usługę której świadczenie nie generuje jakiś specjalnie dużych kosztów a pozyskuje się klienta które jest więcej warte niż normalna cena tej usługi.
Tu raczej zrobili trochę odwrotne podejście bo promocja nie obejmie automatycznie wszystkich a ci co przeskakują tylko dla tego typu promocji mogą mieć blokadę psychologiczna ze t-mob jednak tych pieniędzy nie "odda" bo wymyśli jakiś kruczek ;) Ci najbardziej hardcorowi może jeszcze odpuszcza z powodu tego przymusu wydania najpierw 150zl gdzie u innych opów są promocje gdzie nie trzeba nic inwestować. Tym sposobem t-mob robi sobie przesiew teoretycznie mniej "przyszłościowych" klientów a nie bierze wszystkich jak leci.
Natomiast pomysł na 99% jest z centrali (z zagranicy) i tam im statystyki wykazały ze odsetek upomnień o zwrot jest mały. U nas podejrzewam ze raczej będzie sporo większy jednak uważam ze mimo to akcja odniesie duży sukces w ogólnym bilansie.
No i trzeba pamiętać ze to jest do 6ciu miesięcy wiec trzeba tez pamiętać odpowiednio wcześnie o wypowiedzeniu no i nie wiadomo jeszcze jak będzie realizowany ten zwrot.
Patrzac na tematy o przedłużeniu umowy to jak już ktoś trafia na to forum żeby zainteresować się zniżkami na oferty przedłużeniowe (a tych osób już można powiedzieć ze w skali całości jest mało) to znowu minimalnej części chce się iść do salonu złożyć wniosek o przeniesienie/wypowiedzenie.
Wiec ile będzie tych sztucznych przenoszących ??
Moim zdaniem niewiele i skonstruowanie tej oferty w ten sposób jest świetnym posunięciem i może przyciągnąć "wiernych" klientów z innych sieci którzy są zmęczeni walka u swojego opa o lepsze oferty niż dla nowych.
Kamil7878 pisze:Trzeba też uwzględnić czemu jesteśmy niezadowoleni.
To może być przymusowa i darmowa ankieta dla t-mob albo jakiś wytrych żeby nie oddać kasy :)
Jeśli pierwszy wariant to może wyjdzie im ze maja zabugowany system zarządzania kontem i w końcu coś z tym zrobią.
jarekt pisze:Zwrot na konto promocyjne w postaci Super Złotówek schodzących po złotówkach z konta głównego - wariant pesymistyczny.
To nawet nie pesymistyczny bo nawet gdyby dali to na konto główne to dalej byłoby to absurdalne bo zostawalibyśmy przez kolejne pol roku w sieci w której przecież nam się nie podoba i z której właśnie chcieliśmy odejść ;) Przyjecie tego byłoby zaprzeczeniem naszego niezadowolenia/chęci odejścia ;)
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 23:26 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #981863  autor: goldenmen
 07 mar 2018, 23:17
warunkiem otrzymania zwrotu przez klienta bedzie otrzymanir zaproszenia od operatora i juz kłopot rozwiazany wystarczy 1 pukt ze wprowadza w regualminie. A słyna z zaproszen

doczytałem i oferta jest na 100% bez telefonu
 #981878  autor: Kryniczanin
 08 mar 2018, 02:44
Moim zdaniem promocja ok tylko żeby każdy robił tak jak należy. A niestety u nas wiadomo jak to jest. Jeśli działa dobrze to po co rezygnować jeśli nie działa to rekompensata za stracony czas i łażenie i załatwianie tego.
Skoro jest tak wspaniale to podstawowe pytanie brzmi - czemu muszą się do takich sztuczek posuwać?

Odpowiedź nasuwa się tylko jedna.

Rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej niż testy różowych na polecenie różowych i ludzie o tym doskonale wiedzą.
 #981879  autor: Karlos20
 08 mar 2018, 04:56
Nabijania statystyk ciąg dalszy... Niech obniżą ceny usług albo dadzą abo / pakiet na kartę za darmo na 6m (na kartę na 3m), ew. niższą aktywację lub krótszy czas umowy bez telefonu i to jest sposób na zadowolonych klientów. Promo przekombinowane z ryzykiem ogromnych strat dla operatora i większego wkurzenia Abonenta.

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:

:arrow: Wypróbuj ORANGE FLEX i zgarnij 50 zł! Napisz na PW lub wejdź na dedykowany wątek i dowiedz się więcej!
 #981895  autor: piotrzet
 08 mar 2018, 09:07
Nabijanie statystyk? Co im da 6 miesięcy skoro liczą się wyniki roczne i końcowa liczba klientów a nie bilans przejść. To że u nas większość podnieca się że ktoś ma bilans ujemny albo dodatni i nie patrzy na wynik za koniec roku ile zostało i zysk to nic na to nie poradzę.
Kryniczanin
Podobną ofertę miał kiedyś play tylko z telefonem więc nie tylko oni mają takie oferty.

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #981903  autor: goldenmen
 08 mar 2018, 09:44
piotrzet pisze:Nabijanie statystyk? Co im da 6 miesięcy skoro liczą się wyniki roczne i końcowa liczba klientów a nie bilans przejść. To że u nas większość podnieca się że ktoś ma bilans ujemny albo dodatni i nie patrzy na wynik za koniec roku ile zostało i zysk to nic na to nie poradzę.
Kryniczanin
Podobną ofertę miał kiedyś play tylko z telefonem więc nie tylko oni mają takie oferty.

duzo im to da bo moga wykazac przed wąłścicielem ze cos robią skasuja premie kwartalna pólroczna za wyniki a ze potem spadnie to nie wazne premia zostanie. Możę sa tez pod sciana bo wąłsciciel postawił ultimtum prezesowi ze albo poprawa albo leci i sprzedaz sieci.

z niecierpliowscia czekam na regulaminy i jakie haczyki t_M przygotowało tam
 • Strona 1 z 13
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 13
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 13