DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1091885  autor: biala1991
 17 mar 2020, 21:30
biala1991 pisze:
17 mar 2020, 18:43
Nie wiem co to za promocja ale w apce mam baner: "Pełna siódemka za pełny profil" i opis: Uzupełnij swoje dane w profilu a dostaniesz 7GB. Ma ktoś może namiar na regulamin? W tym pierdolniku :D który TM nazywa stroną z dokumentami oczywiście nie da się tego odnaleźć.

Pakiet 7GB, o którym piszę to raczej nie HF chociaż też w aplikacji. Nie jest tak zupełnie darmowy, bo wnioskując z opisu warunkiem otrzymania jest uzupełnienie profilu, czyli: nazwisko, data urodzenia, mail, nr kontaktowy. Co właściwie zyska na tym TM? Przecież już mają te dane :)
 #1091891  autor: Remington
 17 mar 2020, 22:16
No... nie mają. Profil w apce mobilnej zakładasz na jedne dane, profil w Mój TM na www na inne, a każde konto abonenckie masz na jeszcze inne (i tylko one są zweryfikowane). Oba profile Mój TM zakładasz na deklarowane dane, może być np. Miś Uszatek 😉.
 #1091917  autor: biala1991
 18 mar 2020, 17:38
Tylko jak to będzie działać w praktyce? Jeśli w profilu mam kilka numerów na różne nazwiska (np. A, B i C) i uzupełnię profil danymi na nazwisko A to numery należące do B i C też dostaną 7GB tylko dlatego że są podpięte do tego profilu? Wątpię, tym bardziej jeśli podam jakieś wymyślone dane, wtedy pakietu nie dostanie ani właściciel numeru A ani numeru B ani numeru C tylko Miś Uszatek :)
Przydałby się regulamin :)
 #1091920  autor: biala1991
 18 mar 2020, 18:15
Obawiam się, że samo nie wpadnie :) Jak znam tego typu promocje w TM (np.bonus za zgody) to nawet po spełnieniu warunku, czyli uzupełnieniu profilu system nie zaskoczy i konieczna będzie reklamacja. Jak się pod nią podpiszę? :)
 #1091922  autor: biala1991
 18 mar 2020, 19:42
To może ktoś przetestuje i wpisze jakieś dane od czapy, zobaczymy jaki będzie efekt :D
Po kliknięciu w baner przekierowuje do uzupełnienia profilu więc myślę że brak banera nie wyklucza z promocji, wystarczy coś zapodać w danych profilowych i czekać na GB :)
 #1091925  autor: biala1991
 18 mar 2020, 20:19
Moim zdaniem nie. Ta promocja pewnie działa tak jak HF, w żadnym regulaminie HF nie było warunku, żeby pakiet włączyć przez baner, podejrzewam że jedyna różnica to wymóg podania danych, jeśli ktoś uzupełni profil to czy z banerem czy bez kwalifikuje się do otrzymania pakietu :)
 #1091926  autor: iphoneski
 18 mar 2020, 20:49
Dlatego ja olewam takie bonusy gdzie trzeba coś wypełniać i jeszcze wątpliwe czy bonus wpadnie. Korzystam tylko z takich o jasnych i prostych zasadach tak jak choćby HF - kilka kliknięć, jasny regulamin i tyle.
 #1091929  autor: biala1991
 19 mar 2020, 05:37
Sprawdziłam regulamin ostatniej promocji HF (dla abo) i tam jest wzmianka o łączeniu się pakietów: 3GB HF, 6GB za zapłatę kartą Visa i 7GB za uzupełnienie profilu. W regulaminie HF dla karciarzy takiego info brak, czyżby 7GB za profil było tylko dla abo (podobnie jak 6GB za kartę Visa)? W prepaid bardziej pasuje 7GB na 7dni :) tyle zazwyczaj działały pakiety HF.
Czy promocja "Pełna siódemka za pełny profil" ma w ogóle jakiś regulamin? bo zaczynam wątpić :)