DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1079575  autor: jamto02
 31 sie 2019, 08:39
Ktoś tu polecał ową ofertę czyli Plus elastyczna która daje w promocji 3 mieś darmowych rozmów. Otóż przeniosłem nr jestem już w Plusie ale nie wiem co dalej. Na koncie mam 1 zł. regulaminie znalazłem że trzeba wpisać kod *136*11*02# ale pokazuje mi że usługa niemożliwa. Regulamin mówi o konieczności zasilenia konta ale ktoś wspominał że daje się bez to uruchomić. Jakieś podpowiedzi?

Edit. Znalazłem ten post
mateo1995 pisze: ↑
01 sie 2019, 15:21
Przeniosłem nr do Plus Elastyczna i włączyłem kodem *136*11*00# promocję "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu" za 25 zł. Przez trzy mc się za nią nie płaci, ważność konta wydłużyła się o trzy miesiące.

włączyłem zatem *136*11*00# i pod *136# pokazuje mi takie info
Aktywne promocje: Rozmawiaj smsuj bez limitu w tym 100.00 min.na poł. wych. i przych. w UE do 30.09Rabat za przeniesienie 100% do 6,12,2019 (treść nieco skrócona)
Mam rozumieć że właśnie odpaliła mi się TA PROMOCJA ?
 #1080142  autor: jbe
 10 wrz 2019, 13:14
Mam podobną sytuację: wczoraj przeniosłem numer z innej sieci do plus na kartę dziś po aktywacji numeru wpisałem kod który mi pani w plus poleciła (zaznaczyła) na ich reklamie - kod miał uruchomić 3 miesiące rozmów i sms-ów za darmo w promocji natomiast doładowania miały być przeznaczone na inne np. internet. Po wpisaniu kodu dostałem info aktywacja niemożliwa skontaktuj się z BOK. Po telefonie w BOK dowiedziałem się że numer został przeniesiony do takiej taryfy w której nie obowiązuje ta promocja. Napisałem jeszcze na infolinii w tym temacie polecili bym tam złożył reklamacje - musiałem podać adres wysyłki, dostanę odpowiedź pocztą do 30 dni. Dla bezpieczeństwa doładowałem konto za 5 zł które to doładowanie przydłużyło mi konto na rok czasu.

To niby jest promocja a jak by jej nie było tylko utrudniają i przenoszą numer nie informując do jakiej taryfy - mają bałagan w tym PLUS-ie sami nie wiedzą na jaką taryfę przenoszą - a może wiedzą ale taki przykaz "z góry" może to celowo?
Proponuję abyś złożył reklamację albo na infolinii lub w salonie gdzie składałeś dokumenty o przeniesienie - jak miałeś podobną sytuację jak ja.
 #1080164  autor: jamto02
 10 wrz 2019, 17:02
Mi to ostatecznie zadziałało i hula w najlepsze. Od razu przy przenoszeniu zażyczyłem sobie przeniesienie do elastycznej Ale masz rację że nie jest to wszystko przejrzyste i myślę że to nie przypadek.
Pytanie do znawców. Czy poprzez WWW można migrować na inne taryfy? Chodzi mi o to czy gdyby mi nie przenieśli na elastyczną to czy mogę sam sobie nią zmigrować?