DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1078010  autor: jamto02
 09 sie 2019, 09:20
Tak sobie pomyślałem że warto by było zrobić taką bazę danych o bonusach za PN ale też o ograniczeniach. Ostatnio Play ściął możliwość ponownego zgarnięcia bonusu na tym samym nr a jak u innych? Zacznę ja i przedstawię to co wiem. Dopisujcie i dzielcie się swoją wiedzą.
-Do Play 200 zł , 20 GB na 2 mieś. Ograniczenie , tylko raz na ten sam nr
-Do Orange free na kartę.2 gb na rok. Ograniczenie..??? Przerobiłem problemy przy przeniesieniu nr w salonie lepiej przez kuriera, rzekomo w salonie się nie da.
Do a2 darmowy miesiąc + jakaś ilość GB, jakaś bo niebawem zmiany. Ograniczenie...??? 4 nr na osobę.
-Do plus elastyczna (osobiście jeszcze nie testowałem) 3 mieś darmowe. Ilość gb...??? Ograniczenia...???
- wspomnę o virgin ale tu tylko 5 zł ale RWK, więc może się przydać na zamrożenie sima. W praktyce po odpaleniu pakietu za 3 zł (z tych 5zł) można zamrozić na 2 lata. Chyba nie ma ograniczeń ale kiedyś przy freemium było ograniczenie do 4 nr na osobę
 #1078036  autor: Kamil7878
 09 sie 2019, 12:15
Przeniosłem 2 numery do play, na jednym który jeszcze nigdy nie był w play komunikat o braku możliwości odebrania bonusu, że był już odebrany wcześniej kontakt z BOK i bonus przydzielony , na drugim numerze gdzie bonus był już odebrany wcześniej aktywacja przebiegła bez problemu w play24.
 #1078038  autor: baranke
 09 sie 2019, 12:54
Jeśli chodzi o Plusha albo Plus elastyczny, to oni dają na chwilę obecną 3 miesiące rozruchowe na Darmowe Rozmowy i SMSy. Jeśli chodzi o internet, to można zdobyć jednorazowo 5GB na 30 dni za to, że ktoś nas poleci. I bodaj do 30 września dają w promo oddzielnie 10GB miesięcznie przez 3 miesiące po wpisaniu kodu promocji.
 #1078042  autor: Robin560
 09 sie 2019, 13:22
jak wie się jakie pakiety wyłączyć w plushu to masz na 3 miesiące nolimit i 10GB za free jest o tym na forum

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1078096  autor: adacomp
 10 sie 2019, 01:09
jamto02 pisze:
09 sie 2019, 18:57
Robin560 pisze:
09 sie 2019, 13:22
jak wie się jakie pakiety wyłączyć w plushu to masz na 3 miesiące nolimit i 10GB za free jest o tym na forum
Jakieś linki mogę prosić
http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... akacje.pdf
 #1080784  autor: driver
 22 wrz 2019, 01:54
Czy ktoś z Użyszkodników niniejszego forum próbował już powtórzyć promocję na trzy darmowe miesiące no-limit w Plushu?
Właśnie skończyła mi się owa promocja na numerze, który teraz na chwilę chciałbym przenieść np. do Play, a zaraz następnego dnia pojanuszować i wrócić z powrotem do Plusha na ponowną promocję.
Czy ktoś zrealizował już z sukcesem powyższy myk na tym samym numerze?

driver
 #1080788  autor: jamto02
 22 wrz 2019, 10:32
Podpinam się pod pytanie. Tyle że ja mam elastyczną w Plusie, nie wiem czy to jakaś różnica. Też o tym myślę ale test najprędzej w grudniu/styczniu a może i później.
Jak przetestujesz to napisz co i jak.
 #1080984  autor: driver
 25 wrz 2019, 22:13
Informuję, że pierwszą część planu wykonałem. Nr bez problemów przeniosłem z Plusa do Play.
Niestety na newsy, co dalej, nie możecie za szybko liczyć, ponieważ Play bardzo ucieszył się, że numer ponownie powrócił do P4 i obdarzył mnie bonusem za przeniesienie.
Pierwszy bonus za przeniesienie odebrałem w grudniu 2018 w Fakt Mobile. Teraz przeniosłem ten sam nr do Play. Jak dają, to korzystam.
Tak więc druga część planu i drugie odwiedziny z nr w Plusie nie wcześniej, niż po wykorzystaniu bonusa.
Ale to nie będzie dwa miesiące, bo mam zdolnych pomocników do wyssania tych 20 GB...

driver
 #1081011  autor: babciagienia1p
 26 wrz 2019, 13:08
driver pisze:
25 wrz 2019, 22:13
Informuję, że pierwszą część planu wykonałem. Nr bez problemów przeniosłem z Plusa do Play.
Niestety na newsy, co dalej, nie możecie za szybko liczyć, ponieważ Play bardzo ucieszył się, że numer ponownie powrócił do P4 i obdarzył mnie bonusem za przeniesienie.
Pierwszy bonus za przeniesienie odebrałem w grudniu 2018 w Fakt Mobile. Teraz przeniosłem ten sam nr do Play. Jak dają, to korzystam.
Tak więc druga część planu i drugie odwiedziny z nr w Plusie nie wcześniej, niż po wykorzystaniu bonusa.
Ale to nie będzie dwa miesiące, bo mam zdolnych pomocników do wyssania tych 20 GB...

Bardzo dziękujemy za praktyczną informację. W ten sposób upadła teoria, że ścieżka inna sieć --> Fakt- -> inna sieć - -> Play --> inna sieć -->RBM pozbawia bonusa w Play i RBM. Gdyby ktoś jeszcze sprawdził, w praktyce, ścieżkę inna sieć --> Fakt- -> inna sieć - -> Fakt ... ? Bonus na minuty i SMS-y, w Fakcie, jest dwa razy bardziej wydajny niż w Play i RBM.
 #1081055  autor: neotele
 26 wrz 2019, 23:19
babciagienia1p pisze:W ten sposób upadła teoria, że ścieżka inna sieć --> Fakt- -> inna sieć - -> Play --> inna sieć -->RBM pozbawia bonusa w Play i RBM.
Ostrożnie stawiałbym tu taką hipotezę.
1. Wiele osób ostatnie nie otrzymało Bonusa przy ponownej próbie jego aktywacji w FM/Play/RBM.
2. Konsultanci potwierdzają, że drugi raz Bonusa się nie otrzyma (własnym uchem to też słyszałem). To samo mówi Regulamin.
3. Jak wcześniej napisał driver, przez dłuższy czas (kilka miesięcy) był poza P4.

Widzę w tym przypadku trzy możliwości:
- błąd systemu na korzyść kolegi driver (czasami zdarza się) - Lucky You, Driver :)
- Play zmienił zasady (mniej prawdopodobne),
- być może pobyt poza siecią P4 przez kolejne N(?) miesięcy kwalifikuje dany numer jako "nowy" .
 #1081061  autor: babciagienia1p
 27 wrz 2019, 06:57
neotele pisze:
26 wrz 2019, 23:19
2. Konsultanci potwierdzają, że drugi raz Bonusa się nie otrzyma (własnym uchem to też słyszałem). To samo mówi Regulamin.

O ile dobrze pamiętam, w regulaminie był też taki zapis wcześniej. Nawet w czasach, kiedy funkcjonował wielokrotny bonus przy powrocie do tej samej taryfy (sieci). Konsultanci nie zawsze znają praktykę. Zazwyczaj opierają się na regulaminach. Trzeba czekać na kolejne informacje od przenoszących.
 #1082204  autor: velox
 14 paź 2019, 19:23
Bylem w Play-u do 20 grudnia 2018 /wybrałem bonus/. Czy jesli teraz wroce do Play-a 24 wrzesnia br, moge liczyc na bonusik ?
 #1082208  autor: 24bis24
 14 paź 2019, 19:40
velox pisze:
14 paź 2019, 19:23
Czy jesli teraz wroce do Play-a 24 wrzesnia br, moge liczyc na bonusik ?
u innego operatora jak najbardziej bo do Play już nie zdążysz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1082236  autor: neotele
 15 paź 2019, 10:59
@velox
Jak mówi regulamin i co potwierdzają konsultanci i większość użytkowników, w P4 dla danego numeru można otrzymać tylko 1 raz Bonus za przeniesienie.

Choć jedna osoba napisała, że po otrzymaniu Bonusa i pobycie ponad 3 miesiące poza P4, a potem powrocie do P4, otrzymała Bonus po raz drugi. Możesz spróbować i potwierdzić/obalić ten przypadek.