DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1080648  autor: biala1991
 20 wrz 2019, 08:14
babciagienia1p pisze: Ciekawe jak to jest naprawdę. Przecież powinni hasło z czymś powiązać.

Hasło i sparowany z nim mail są zapisywane podczas uzupełniania profilu a profil w apce działa dokładnie na tej samej zasadzie co konto Mój TM na www, tylko niezależnie, jakiego maila podamy, na taki przyjdzie link weryfikacyjny, nie musi to być mail przypisany do Mój TM.

babciagienia1p pisze:Co do miboa, to tak, ale w miboa jest bardzo ograniczona liczba opcji i funkcjonalności.
Ograniczona w stosunku do apki? Tu się nie zgodzę, bo w apce brakuje podstawowej rzeczy: daty ważności konta, nie mówiąc o billingu. Ale porównując sam komfort korzystania to rzeczywiście sypiące ciągle błędami Miboa nie ma startu do apki :)
 #1080654  autor: babciagienia1p
 20 wrz 2019, 08:55
biala1991 pisze:
20 wrz 2019, 08:14
Ograniczona w stosunku do apki? Tu się nie zgodzę, bo w apce brakuje podstawowej rzeczy: daty ważności konta, nie mówiąc o billingu. Ale porównując sam komfort korzystania to rzeczywiście sypiące ciągle błędami Miboa nie ma startu do apki :)
Nie ma, np. opcji taryfy Frii (Frii rozmowy, Frii internet, DR). Kiedyś były, ale zniknęły (przynajmniej u mnie).
 #1080680  autor: biala1991
 20 wrz 2019, 12:27
Koszty postępu :) opcje Frii są dość stare, TM stawia na Nolimity. Co ciekawe wachlarz usług w apce nie jest jednakowy dla wszystkich tak jak w Miboa, to zależy od numeru. Jeśli masz aktywny któryś z Nolimitów to nie zobaczysz dostępnych pakietów minutowych ani starych pakietów internetu tylko pozostałe Nolimity.
U mnie do niedawna na jednym numerze wyświetlały się wyłącznie usługi aktywne, żadnych innych nie było. Ostatnio się naprawiło i na tym numerze mam największy przekrój dostępnych usług, łącznie ze starymi opcjami 2w1, 3w1 i 4w1, które na żadnym innym numerze się nie pokazują :)
 #1080708  autor: biala1991
 20 wrz 2019, 18:16
Rozmawiamy o aplikacji a temat dotyczy pakietu dostępnego w aplikacji więc jakby ma związek ;) Zresztą tytułowe 2GB to już właściwie historia, teraz jest promocja 5GB i osobny temat, który sam założyłeś :)