DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 10
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #938585  autor: TomLee
 13 lip 2017, 17:32
Tak sobie czytam te posty i uwierzyć nie mogę, żeby się tak ekscytować czy jakiś tam kod z nakrętki coca-coli przedłuży ważność konta. I te całe operacje, najpierw kodem przechodzę tu, potem tam i potem wracam albo jeszcze coś. Albo jak mieć dil na 14 dni za darmo to najpierw do jakiegoś klucza potem jakiś kod i coś tam.
 #938589  autor: jarekt
 13 lip 2017, 17:49
@TomLee, niektórzy mają 200GB na koncie i albo kupują pakiet 600MB za 5zł (jednorazowy lub cykliczny czyli automatyczny), który im te 200GB przedłuży na kolejne 30 dni albo do tego samego celu (przedłużenie o 30 dni ważności tych 200GB) wykorzystują darmowy, czy za 20 groszy, kod z nakrętki albo z paragonu (za loda BigMilk) - no i się wtedy "ekscytują" czy 200GB się przedłuży czy przepadnie :)

To tak samo jak jedziesz Maluchem i się zbytnio nie ekscytujesz tym czy wjedziesz na drzewo czy nie (no nie każdy nie zwraca na to uwagi) ale jak już jedziesz nową drogą furą kupioną za gotówkę w salonie to raczej myślisz o tym aby nie skończyć zaraz na drzewie - w sensie: ekscytujesz się tym, aby nie stracić za szybko tak ciężko zarobionych pieniędzy.

No więc ludzie dbają o swoje i się nawet martwią czy "ekscytują" jak napisałeś :)

Także prepaidowcy to się cały czas czymś ekscytują. Jak masz abonament to takie uczucia są Ci pewnie obce, bo po prostu to co przyjdzie na rachunku do zapłaty to płacisz bez słowa (choćby i było 1000zł za jakieś niezamawiane usługi czy SMSy Premium). Czyli ogólnie nuda jest w abo :)
 #938810  autor: jarekt
 14 lip 2017, 22:55
Rozumiem, że pierwotną ważność GB miałeś do wczoraj, 13 lipca, do 23:59, a promocja 9naL była odpalona np. 2 lipca i przedłużyła Ci dodatkowo te GB do 13 sierpnia do 23:59?
Zakładając, że nie masz cyklicznego tego pakietu 600MB, to oczywiście fakt, że dzisiaj dalej masz te GB oznacza, że przedłużenie o ten dodatkowy miesiąc było/jest faktyczne, a nie pozorne czyli jest to bardzo dobra informacja.

Dzięki. Ale jeszcze jedna osoba i tak by się przydała z raporcikiem.
 #938816  autor: bart223
 14 lip 2017, 23:07
Ważność niby mam do 14 sierpnia, to wychodziłoby na to, że pierwotnie musiałem mieć do dziś a nie wczoraj gigsy? Pakiet był jednorazowy, SMS z Playa mnie zmylił i byłem pewien, że wszystko przeszło, jutro jeszcze dam znać co i jak.
 #938817  autor: jarekt
 14 lip 2017, 23:12
Tak, jeśli ważność masz do 14 sierpnia to pierwotnie miałeś do 14 lipca czyli do dzisiaj do 23:59.
Czyli dopiero jutro będziesz wiedział co i jak (GB mogą Ci przepaść już nawet około godziny 0:40 czyli za jakieś półtorej godziny :)). Powodzenia :)

Jeśli masz dużo GB (albo mało ale Ci ich szkoda) i nie będziesz profilaktycznie ich przedłużał (będziesz ryzykował) - choć i tak już w zasadzie na "ratunek" jest za późno - to zrób sobie printscreena z Play24. Przyda się być może do ewentualnej reklamacji.
 #938841  autor: jarekt
 15 lip 2017, 10:06
Kasowanie środków ma czasami poślizg do 8.30-10.30 rano (to taka 2 "sesja obliczeniowa" w Play), a bardzo rzadko do nawet około 16.00-20.00.
Można więc założyć na 99,0%, że środki już zostaną na kolejny miesiąc, a na 99,9% to gdzieś o godzinie 22:00 (jeśli dalej będą).
 #938879  autor: TomLee
 15 lip 2017, 14:08
jarekt. Jak ktoś na 200 gb i nie chce tego stracić to ja to rozumiem. Sam nie lubię przepłacać i staram się korzystać z najlepszych ofert na kartę a nie abo :). Nawet dziś włożyłem do smartfona kartę play z internetem na wakacje (zamiast Orange Fnk z RWK), w normalnym telefonie mam a2m za 9,90. I cieszę się, że mam tanio bez kombinowania :)
 #939051  autor: sa
 16 lip 2017, 17:21
biala1991 pisze:
reboot pisze:Z tego, co widzę, regulamin nie zabrania zmiany taryfy i odebrania kolejnych 3GB itd.
Ktoś testował?

Gdyby te pakiety można było odebrać hurtem to miałoby sens ale skoro są dawkowane wg ściśle określonego harmonogramu to w okresie trwania promocji praktycznie nie da się wykorzystać więcej niż norma przewiduje :)


Edycja:
Chce przejść z PINK na INK 50. Najpierw będą schodzić promocyjne 3GB, dalej cykliczny pakiet 2GB a potem zacznie czyścić konto? Po migracji zostaną mi jakieś grosze więc żadna strata ale zauważyłam, że w regulaminie promocji 7dniowej jest wymóg aby na koncie był przynajmniej 1gr. Z pakietów 3×3GB można korzystać nawet mając zerowe saldo?
Biała przeszłam dziś z pink19 na ink 19.Na karcie mi nie zależy w zasadzie spisuję ją nieco na straty mam ją od roku i doładowałam raz za 5zł kasa zużyta już kila m-cy temu ale ważna na wychodzące jest teraz do 15 sierpnia a na odbieranie do 13 listopada. I kontynuując mając 0zł i dosłownie 0gr włączyłam nielimitowany tydzień. 3 GB zużyłam nieco wcześniej jeszcze w taryfie pink .Jak zużyję ten nielimitowany tydzień to sprawdzę czy da się włączyć ponownie 3Gb na lato.
Zmianę taryf zrobiłam przez p24 i też przez p24 włączyłam tydzień bez limitu.Co ciekawe w taryfie ink19 tydzień bez limitu jest w 2 opcjach darmowa którą mam teraz i płatna 20zł.
 #940117  autor: adacomp
 20 lip 2017, 21:43
jazzzy pisze:czy 3 giga na tydzień zadziała z tym starterem ?

http://www.play.pl/oferta/play-internet ... zasiegowy/
Możesz :)



Z promocji Darmowy internet na lato mogą skorzystać użytkownicy ofert:

Play Fresh,
Play na Kartę,
Play na Kartę Lubię to!,
Play na Kartę Surf,
Formuła Play na Kartę,
Formuła Mini Max na Kartę,
Play na Kartę Rok Ważności Konta,
Play na Kartę odNOWA,
RBM Energy na Kartę,
Internet na Kartę,
Play Internet na Kartę.
 #940129  autor: adacomp
 20 lip 2017, 22:15
jazzzy pisze:OK tylko pytanie co się stanie 4 dnia bo starter jak piszą ma ważność 3 dni a pakiet jest tygodniowy
Przestanie działać

Warunkiem aktywacji usługi jest utrzymywanie w dniu aktywacji Okresu ważności połączeń internetowych oraz posiadanie dodatniego salda środków na koncie (wystarczy 1 grosz).

Włączenie i korzystanie z promocji jest darmowe. Pamiętaj tylko, przy aktywacji oraz w momencie przyznania kolejnych GB, musisz mieć ważne konto.

http://playnalato.pl/
 #940372  autor: jarekt
 21 lip 2017, 22:40
Zapomniałem napisać: dodatkowe przedłużenie ważności GB o miesiąc nie było "pozorne" (sprawdzone na kilkunastu numerach).

Dodatkowy Bonus promocji 9naL (w obecnej formie mniej korzystny bo wydłużający ważność GB o 30 dni od dnia aktywacji 9naL) jest dalej aktywny :)
 #940418  autor: jarekt
 22 lip 2017, 11:11
Jeśli kolejny pakiet ma być przyznany 2.08 to się to nie stanie (pakiet przepadnie!). Jeśli 1.08 albo 30/31.07 to bez problemu go otrzymasz.

Oczywiście od 2.08 już nie będziesz mógł korzystać z neta (minie WK) więc będziesz musiał doładować najpóźniej rano 2.08 lub wtedy kiedy będzie Ci net/numer potrzebny (do wykonywania połączeń).
  • Strona 7 z 10
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10