DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1098329  autor: biala1991
 28 cze 2020, 14:15
Wyborcza, serio? :D Szkoda że nie spytałeś wcześniej, do czwartku miałam w apce baner z kodem do Wyborczej a w piątek zastąpił go baner z HF.
To było dziwne, bo kiedy przelogowałam się z profilu kartowego na profil abo musiałam potwierdzić regulamin apki, który wcześniej przy takim przelogowaniu mi się nie pokazywał. Wtedy na profilu abo pojawiła się Wyborcza, może w nowym regulaminie była jakaś zgoda na reklamę polityczną :D
 #1098332  autor: asdaf
 28 cze 2020, 14:57
Darmo dają to bym wziął ;) Ach, te banery. U mnie jakiś już czas ich nie było aż tu nagle w piątek ... łup jest. Ten od HF. Faktycznie zgody reklamowe mam poblokowane ( chyba :D ).
 #1098343  autor: macqmacq
 28 cze 2020, 17:14
asdaf pisze:
28 cze 2020, 14:57
Darmo dają to bym wziął ;) Ach, te banery. U mnie jakiś już czas ich nie było aż tu nagle w piątek ... łup jest. Ten od HF. Faktycznie zgody reklamowe mam poblokowane ( chyba :D ).
Darmo to robią plastelinę z mózgu :evil:
Dobrze, że Cię uratowali!!!
 #1098345  autor: asdaf
 28 cze 2020, 17:40
Mnie nic nie zaszkodzi (i nie pomoże) mózg mam całkowicie sfiksowany na punkcie telko :D