DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #789602  autor: Danio02
 08 mar 2015, 21:13
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, dlaczego nie ma możliwości jednoczesnego korzystania z nawigacji i słuchania muzyki (muzyka z telefonu połączonego z radiem samochodowym, za pomocą BT; próbowałem też z kabla). Za każdym razem wygląda to tak:

- ustawiam wybrany album w iPhone,
- pojawia się komunikat głosowy (przy wyciszonej muzyce),
- po komunikacie głosowym muzyka leci z głośnika w telefonie (po przełączeniu z głośników samochodowych)...

Próbowałem włączyć Ustawienia-Dźwięki-Ustawienia dźwięku-Głośnik telefonu. Niestety nie działa, nadal to samo. Posiadam najnowszą wersję 15.0.0. Na dodatek po ostatniej aktualizacji aplikacja zacina się. Proszę o pomoc.
 #789848  autor: Danio02
 10 mar 2015, 15:13
Ok, dostałem odpowiedź od Sygica. Temat do zamknięcia ;)

"Hello
Thank you for contacting Sygic.

Thank you for your feedback, we already know about this issue and are working on the fix. However, this can be only fixed in one of the future updates of the application. I would like to ask for your patience, as it will be solved as fast as possible. Make sure you have automatic updates enabled for our application to receive the update instantly when it is released.

Feel free to contact me back in case of any questions or issues, I will be glad to help.

Thank you for your patience and understanding.

Best regards,

Tomas
Sygic Customer Support"