DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
 #534603  autor: waeren
 13 lut 2012, 10:02
Mam pytanie odnośnie problemu, z jakim do mnie, jako użytkownika tego modelu, zadzwoniła znajoma bo również 4 posiada. A mianowicie na ekranie ni z tego ni z owego wyświetlił się komunikat z imieniem i napisem OK. Wg mnie to było przypomnienie czegoś, ale ona twierdzi, że nie ma nikogo znajomego w telefonie o tym imieniu? I pytanie, czy gdzieś można znaleźć w iPhonie 4 taki rejestr zdarzeń, żebym mógł osobiście zobaczyć co to wtedy był za komunikat? Do głowy przychodzi mi rejestr zdarzeń, ale czy jest może coś głębiej, czego nie wiem a ktoś mądry mi tutaj o tym powie?

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #534636  autor: wtd
 13 lut 2012, 14:34
Ale co było na tym komunikacie? Samo imię czy coś więcej? Może to wiadomość sieciowa, jakaś w stylu tych co w prepaidach można wysyłać "zadzwoń do mnie, skończyła mi się kasa"

 #534666  autor: waeren
 13 lut 2012, 17:40
W środę dokładnie się dowiem, ale z tego co wiem do tej pory to tylko to imię i baner OK na ciemnym ekranie :?:

[ Dodano: 2012-02-13, 21:24 ]
Jeżeli coś takiego zaistniało to wg mnie powinien być ślad w centrum powiadomień, o ile nie zostało usunięte, dobrze myślę? A czy jeszcze jest gdzieś opcja żeby takiego śladu po zdarzeniu szukać?

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #534775  autor: wtd
 13 lut 2012, 22:43
Nie wiem jak jest w nowszych iOS, ale w żadnym telefonie z którym do tej pory się spotkałem nie było możliwości odczytu tego typu wiadomości po zwinięciu ich z ekranu. Przynajmniej fabrycznie.

 #534830  autor: waeren
 14 lut 2012, 09:41
Zdaje sobie sprawę, że wiadomości się nie odczyta, ale chodziło mi o to że w centrum powiadomień przez jakiś czas zostają komunikaty o zdarzeniach, bynajmniej z niektórych programów. Może tam uda się chociaż zobaczyć czy zdarzenie było, a co było napisane to wiem, że raczej nieosiągalne.....

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #535687  autor: blade827
 18 lut 2012, 19:09
waeren byc moze dotyczylo to info z kalendarza jakies urodziny np, lub tez jakas aplikacja dodala sobie imieniny w kalendarzu wiem bo sam mam taka; jesli nie to to naprawde nie mam pojecia czekam byc moze i u mnie wyskoczy cos takiego

 #535701  autor: Maniiiek
 18 lut 2012, 20:44
A wg mnie to był SMS klasy 0. Ktoś mógł zmienić numer i telefon, kupił używkę gdzie była aplikacja do SMS-ów klasy 0 i myślał, że to zwyczajny edytor wiadomości.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #535801  autor: waeren
 19 lut 2012, 13:52
blade827 pisze:waeren byc moze dotyczylo to info z kalendarza jakies urodziny np, lub tez jakas aplikacja dodala sobie imieniny w kalendarzu wiem bo sam mam taka; jesli nie to to naprawde nie mam pojecia czekam byc moze i u mnie wyskoczy cos takiego
Też tak pomyślałem, ale w kalendarzu nic nie było....poza tym najdziwniejsze jest że osoby o tym imieniu nie ma w telefonie :?:

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)