DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
  • Strona 5 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #81966  autor: mol
 26 cze 2006, 08:40
Tak wiem, że odkopuje stary temat, ale czy czytał ktoś z Was Eragorna?

 #82051  autor: wojttek
 26 cze 2006, 15:32
mol80 pisze:Tak wiem, że odkopuje stary temat, ale czy czytał ktoś z Was Eragorna?
ja czytałem :-)

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #82053  autor: PiotrG-dz
 26 cze 2006, 15:38
Moja ulubiona książka z wiadomych względów to książka telefoniczna :smt005

 #82090  autor: RafalM
 26 cze 2006, 18:11
Cała seria Pan Samochodzik
Całą Seria Przygody Baltazara Gąbki
Felix Net Nika i gang niewidzialnych ludzi
Bogusław Wołoszański Sensacje XX wieku
Goscinnny Sempe Przygody Mikołajka

 #82099  autor: mol
 26 cze 2006, 18:47
wojttek pisze:
mol80 pisze:Tak wiem, że odkopuje stary temat, ale czy czytał ktoś z Was Eragorna?
ja czytałem :-)
I jak ją oceniasz? Fajnie się czyta?
Po avatarze widze, że tak :D
raphael_12 pisze:Cała seria Pan Samochodzik
Całą Seria Przygody Baltazara Gąbki
Felix Net Nika i gang niewidzialnych ludzi
Bogusław Wołoszański Sensacje XX wieku
Goscinnny Sempe Przygody Mikołajka
Oj taaak też lubie Pana Samochodzika i Baltazara Gąbkę :-)[/quote]

 #82154  autor: wojttek
 26 cze 2006, 20:45
mol80 pisze:
wojttek pisze:
mol80 pisze:Tak wiem, że odkopuje stary temat, ale czy czytał ktoś z Was Eragorna?
ja czytałem :-)
I jak ją oceniasz? Fajnie się czyta?
Po avatarze widze, że tak :D
książke czyta się bardzo przyjemnie - wprost nie można się oderwać. Christopher pisał ją jako 16-latek (pierwsza część), więc jest napisana prostym językiem (nie jak WP Tolkiena - choć WP mi się bardzoej podoba ;-) ). Pierwszą część czyta się jednym tchem - polecam ją każdemu, kto lubi czytać, zwłaszcza opowieści o przygodach itp :wink: proponuję także drugą część - "Najstarszy" - kontynuacja Eragona. Grubsza, lepsza napisana już trochę hym 'dojrzalej'. :-)

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #82192  autor: mol
 26 cze 2006, 22:20
wojttek pisze:
mol80 pisze:
wojttek pisze: ja czytałem :-)
I jak ją oceniasz? Fajnie się czyta?
Po avatarze widze, że tak :D
książke czyta się bardzo przyjemnie - wprost nie można się oderwać. Christopher pisał ją jako 16-latek (pierwsza część), więc jest napisana prostym językiem (nie jak WP Tolkiena - choć WP mi się bardzoej podoba ;-) ). Pierwszą część czyta się jednym tchem - polecam ją każdemu, kto lubi czytać, zwłaszcza opowieści o przygodach itp :wink: proponuję także drugą część - "Najstarszy" - kontynuacja Eragona. Grubsza, lepsza napisana już trochę hym 'dojrzalej'. :-)
Eee to jak tak to jutro ide się przejść po bibliotekach :-) Jak przeczytam to powiem czy mi też się podobała :mrgreen:

 #82427  autor: Tragedya
 27 cze 2006, 20:19
Jak już odkopany to odkopany. Ja na przyklad lubie wesola tworczosc pana Janusza Korwin Mikke. Potrafi jasno spojrzec na sprawy nie tylko polityki, ale także... ojcowstwa (Vademecum Ojca). Bardzo przyjemnie sie czyta.
Najgorsze jest to, ze w Empikach mozna kupic tylko 2 ksiazki tego autora. Zdaje sie, ze "Podatki, czyli rzecz o grabiezy i jakas tam.

Tak przy okazji to nie lubie Harrego Pottera :/ Przeczytalem 50 stron pierwszej czesci i zrezygnowałem.
Kupjac inna ksiazke natknalem sie w empiku na jakas parodie harego. Chyba sobie kupie przynajmniej jedna czesc :)

 #82497  autor: RafalM
 27 cze 2006, 22:54
Tragedya tak jak ja nie trawię Heńka Pottera. Jest do d... nie wiem co w nim widzą a ta parodia nazywa się Barry Gotter czy coś takiego ;p dzisiaj doszli
Wędrowcy Joanna Papuzińska
Bracia Lwie Serce Astrid Lintgren

 #82623  autor: Przemek
 28 cze 2006, 14:06
anioly i demony dana browna

i

oscien smierci meiera bardzo fajne ksiazki
ta ostatnia jest bardzo podobna do kodu da vinci ale zdecydowanie lepsza :mrgreen:

 #82634  autor: MarcinK
 28 cze 2006, 14:37
ech cudze chwalicie , swojego nie znacie
seria o Jakubie Wędrowyczu - napisana przez Pilipiuka :wink:

 #83605  autor: wendzior
 02 lip 2006, 18:06
ja nie czytam ksiązek (no chyba ze lektury :) ) wole gazety, posty na tym forum i testy wszelkiego elektronicznego sprzętu :D
ale moje ulubione to "w pustyni i w puszczy" nie musze mowic kogo bo chyba kazdy wie :D i "chłopcy z placu broni" bo reszta lektur to albo "super chęci" :P albo streszczenia :-D
wole to drugie :wink:

 #83609  autor: mevo
 02 lip 2006, 18:24
Tragedya pisze:Kupjac inna ksiazke natknalem sie w empiku na jakas parodie harego. Chyba sobie kupie przynajmniej jedna czesc :)
To pewnie 'Barry Trotter i Bezczelna Parodia', mam ebooka. Przesłać?
Jeszcze nie czytałem więc nie wiem czy naprawde jest śmieszne:)

 #83616  autor: Przemek
 02 lip 2006, 18:45
mevo pisze:
Tragedya pisze:Kupjac inna ksiazke natknalem sie w empiku na jakas parodie harego. Chyba sobie kupie przynajmniej jedna czesc :)
To pewnie 'Barry Trotter i Bezczelna Parodia', mam ebooka. Przesłać?
Jeszcze nie czytałem więc nie wiem czy naprawde jest śmieszne:)
wrzuc na rapidshare.de to kazdy kto chce pociagnie i przeczyta ja chetnie przeczytam :)

 #83653  autor: Tragedya
 02 lip 2006, 19:56
Przemek pisze:
mevo pisze:
Tragedya pisze:Kupjac inna ksiazke natknalem sie w empiku na jakas parodie harego. Chyba sobie kupie przynajmniej jedna czesc :)
To pewnie 'Barry Trotter i Bezczelna Parodia', mam ebooka. Przesłać?
Jeszcze nie czytałem więc nie wiem czy naprawde jest śmieszne:)
wrzuc na rapidshare.de to kazdy kto chce pociagnie i przeczyta ja chetnie przeczytam :)
Jak ja nie cierpie e-booków... zdaje sie, ze bede musial sobie tusz kupic :P
Wrzuc na rapidshare.de i bedzie gitara

 #83720  autor: Rogal
 02 lip 2006, 22:10
Na wakcjach jak będe się nudził to mam zamiar przeczytać Kod Leonarda DaVinci

 #83724  autor: mol
 02 lip 2006, 22:14
Rogal pisze:Na wakcjach jak będe się nudził to mam zamiar przeczytać Kod Leonarda DaVinci
Ja jutro mam zamiar obejrzeć film :)

 #83727  autor: Przemek
 02 lip 2006, 22:19
Rogal pisze:Na wakcjach jak będe się nudził to mam zamiar przeczytać Kod Leonarda DaVinci
najpierw przeczytaj anioly i demony :wink:
a jak spodoba ci sie kod to przeczytaj sobie swiety graal swieta krew bo bez tej ksiazki kodu tez by nie bylo :wink:

 #83734  autor: Rogal
 02 lip 2006, 22:31
Przemek pisze:najpierw przeczytaj anioly i demony :wink:
a jak spodoba ci sie kod to przeczytaj sobie swiety graal swieta krew bo bez tej ksiazki kodu tez by nie bylo :wink:
już czytałem Anioły i Demony :mrgreen:

 #83741  autor: Przemek
 02 lip 2006, 22:53
Rogal pisze:
Przemek pisze:najpierw przeczytaj anioly i demony :wink:
a jak spodoba ci sie kod to przeczytaj sobie swiety graal swieta krew bo bez tej ksiazki kodu tez by nie bylo :wink:
już czytałem Anioły i Demony :mrgreen:
i jak sie podobalo? :wink:
  • Strona 5 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7