DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #8102  autor: WitekT
 07 lip 2005, 12:50
1. Jesteśmy krajem europejskim.
2. Mamy możliwości rozwoju.
3. Kto ma głowę na karku, to ma szansę na godne i dostatnie życie.
4. Zamachy takie, jak w Nowym Jorku, Madrycie czy teraz w Londynie nas raczej ominą, bo:
- Polacy są nieufni i często rasistowscy, szybko zauważymy podejrzanych ludzi,
- nie ma specjalnych celów, a Warszawskie metro to śmiech na sali,
- pociągami jeździ coraz mniej osób,
- nie mam dużo wieżowców.

Dobrze, że jestem w Polsce... Podoba mi się tu i nie zamierzam zmienić miejsca zamieszkania.

PS. Bardzo współczuję Brytyjczykom...

 #8107  autor: piotrz
 07 lip 2005, 15:10
taak... Fajnie się mieszka w Polsce. poza tym , że gdzie się nie spoojrzy, tam jest grafiti i jakieś głupie napisy typu: łks rządzi itp., to rzeczywiście jest nieźle...

poza tym zapomniałeś Witek dodać, że nie mamy jakiś "ekskluzywnych rzeczy" typu bomby atomowe, stacje kosmiczne itp, a to nas RACZEJ skreśla z listy krjów narażonych na zamachy, bo po co marnować czas i energie i bombardować taki kraj jak Polska, jak można zaatakować Anglię???

 #8108  autor: WitekT
 07 lip 2005, 15:13
Fakt - czasem graffiti to prawdziwe dzieła sztuki. Ale za głupie napisy i znaczki, które szpecą budynki, stosowałbym kodeks Hammurabiego, czyli ucinał rączki...
 #8112  autor: Dragon
 07 lip 2005, 16:12
Jestes optymista, pociagami nikt nie jezdzi bo w takich warunkach malo kto chce jezdzic, mamy mozliwosci roznowu, ale miec, a wykorzystac to dwie rozne rzeczy, to ze jestesmy rasistowscy to rczej duzy minus i tracimy przez to, bo nikt u nas nie inwestuje

WitekT pisze: - nie mam dużo wieżowców.
ja tez nie mam ani jednego :(

 #8113  autor: WitekT
 07 lip 2005, 16:20
Wiesz - ja uważam, że wszystko zależy od danej osoby. My z natury jesteśmy leniwi i najlepiej chcielibyśmy, żeby nam płacili za nic. To, że czegoś nie wykorzystujemy to jest tylko nasza wina - niczyja inna. Ja nie narzekam, ciężko pracuję i mam nadzieję odnieść sukces. :)

 #8123  autor: aNaX_Ax2500*
 07 lip 2005, 22:08
Graffiti to sztuka ale nie zawsze!! Żeby to była sztuka to writher musi coś umieć pokazać cos oryginalnego swojego i ponadczasowego. Tak sie składa że ja maluje graffiti i staram się to robic jak najlepiej.Ćwicze styla.Oczywiście maluje na legalach!! KONDOLENCJE DLA ANGLIKÓW

.::d(-_-)b::.

 #13244  autor: Przemek
 24 sie 2005, 10:38
Ja tam jestem zadowolony, że jestem Polakiem.Grafitti można spotkać także w innych krajach (np.Niemcy).A poza tym lepiej być Polakiem niż głodzić się na wschodzie.A poza tym Polak potrafi!

 #13289  autor: sebastr
 24 sie 2005, 12:23
Ty WitkuT już osiągnoleś sukces. Tyle postów piszesz, sławny pan w telewizji pana pokazują :D

 #13291  autor: WitekT
 24 sie 2005, 12:25
Gdzie mnie pokazują? ;)

 #13293  autor: zgreev
 24 sie 2005, 12:25
Witku moze program w TV? Telepolis na jakiejs stacji (nie powiem jakiej bo zaraz wyjdzie klotnia dalczego nie na innej, itp :) to by bylo cos ;)

 #13295  autor: WitekT
 24 sie 2005, 12:27
Na razie brak czasu - ale przyszłości... Czemu nie! :)

 #14065  autor: piotrz
 26 sie 2005, 19:24
fajnie by było...wreszcie jakiś PORZĄDNY program w tv o komórach...TECHNOSKOP BĘDZIE SIĘ MÓGŁ SCHOWAĆ!!!!

 #14068  autor: Irek
 26 sie 2005, 20:08
zgreev pisze:Witku moze program w TV? Telepolis na jakiejs stacji (nie powiem jakiej bo zaraz wyjdzie klotnia dalczego nie na innej, itp :) to by bylo cos ;)
Chociaż nie koniecznie telewizja zaraz. Można by coś w sieci zdziałać. Jakiś co tygodnowy programik. Jakieś 10 lub 15 minut. Coś w stylu jak na o2.pl. Ktoś z was może wie o co mi biega? Jak nie to dam linka!

"And one more thing..."

 #14084  autor: Przemek
 26 sie 2005, 21:41
Ja nie wiem o co chodzi!Dawaj linka :P

 #14234  autor: Skarpyta
 27 sie 2005, 17:02
No własnie dajcie linka tez chce zobaczyc :wink:

Obrazek
Obrazek

 #14241  autor: zgreev
 27 sie 2005, 17:37
Dżesito, imo nie jest to zly pomysl... A na zywo? :D :D :P

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...