DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #16003  autor: Wojt2004
 06 wrz 2005, 02:38
weszlem z ciekawosci na moziili nie startuje , IE jak najbardziej ale czy jest ciekawa? Jak dla mnie srednio, nie zatrzymala mnie dluzej niz 10 min. wiec okreslm ja w skali od 1 do 10 na 3

 #16195  autor: Skarpyta
 06 wrz 2005, 23:24
takie se :o !!!!!!!! zostawiłem sobie na deser czyli na niedziele :-D

Obrazek
Obrazek

 #16554  autor: zlosnick
 10 wrz 2005, 12:26
Tak z ciekawości zapytam, do którego poziomu dotarliście? Myślę, że skoro gra Was nie wciągnęła, to od razu zrezygnowaliście ;)
Wojt2004 pisze:weszlem z ciekawosci na moziili nie startuje , IE jak najbardziej (...)
Używam Opery i moim zdaniem jest to najlepsza przeglądarka, najnowsza wersja 8 to dla mnie rewelacja. Wcześniej korzystałem z IE i dość długo z FF, ale nie byłem zadowolony. Nie wiem jak FF ma się dziś, sprawdzać nie mam potrzeby. Najbardziej rozwala mnie tekst, że "Internet Explorer służy do przeglądania internetu z komputera i na odwrót".

W poniższym linku do rankingu przeglądarek, % udziału w rynku Opera dopiero na 4 miejscu:
http://www.ranking.pl/Newsletter/2005-0 ... zegladarki
Ale na uwagę zwraca fakt, że większa część użytkowników Opery to... Polacy :)
Ostatnio z okazji 10-tych urodziń (30.09) Opera zrobiła prezent - zaoferowała swoim użytkownikom uzyskanie darmowej licencji, no i skorzystałem. Możliwe, że dzięki tej akcji zwiększy się grono użytkowników pożyjemy-zobaczymy.

pozdrowienia,
zlosnick