DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1004895  autor: kamitosoft
 24 lip 2018, 12:41
Witam Wszystkich,
Ma ktoś dobry pomysł na skuteczne promowanie aplikacji?
Poniżej link do naszej aplikacji, która wczoraj pojawiła się w Google Play.

https://play.google.com/store/apps/deta ... t.meforyou

Uważamy, że aplikacja jest naprawdę dobra, chociaż nie nam to oceniać.
Do dzisiaj zero pobrań. Nic dziwnego, bo nikt o niej nie wie :)

Aplikacja jest darmowa. Przeznaczona niemal dla każdej grupy wiekowej.
Tylko co zrobić aby ludzie się o niej dowiedzieli :)
Każdy dobry pomysł na wagę złota :)

Dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 25 lip 2018, 07:48 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: przywrócony link, zmiana tytułu
 #1004902  autor: Remington
 24 lip 2018, 13:12
Na pewno wklejanie linków na forach (czyli zwykły spam) to nie sposób na zyskanie popularności. "Zawiera reklamy" czyli byt komercyjny, a skoro tak to i pewnie macie budżet na promocję i marketing. Aby wykupić reklamę, skontaktujcie się z redakcją portalu.
 #1004929  autor: Remington
 24 lip 2018, 15:46
Skoro to non-profit, to co innego.

Napisz coś więcej o tej aplikacji, do czego służy, jakie są korzyści z jej posiadania itd. A ja wtedy zmienię tytuł wątku na bardziej adekwatny i może dostaniesz tu feedback on innych forumowiczów.

Możesz poinformować też redakcje różnych portali (Telepolis, podobne do niego oraz inne technologiczne) o tym, że taka aplikacja powstała, do czego służy i że jest darmowa.

Powodzenia!
 #1004964  autor: kamitosoft
 24 lip 2018, 20:00
OK. Postaram się w kilku(nastu :) ) słowach opisać moją aplikację :)
Każdy, bądź prawie każdy :) ma jakąś pasję, coś co uwielbia robić. Aplikacja pozwala dzielić się tą pasją z innymi. Korzystając z MeForYou możemy również nawiązywać kontakty z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Wszystko to odbywa się na kilku płaszczyznach i dotyczy wielu działów tematycznych, takich jak Podróże, Kot, Pies, Auto, Muzyka, Film, Fotografia, Rower,…:

Obrazek

1. Publikowanie instrukcji oraz porad.
Tutaj w zależności od działu tematycznego możesz umieścić np. przepis kulinarny, instrukcję naprawy klocków hamulcowych w aucie, porady dotyczące fotografowania, poradę dotyczącą hodowli psów, …. Każdy z działów tematycznych uzbrojony jest w odpowiednią strukturę wielopoziomowych katalogów, w których umieszczamy wyżej wspomniane instrukcje i porady.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


2. Publikowanie recenzji produktów powiązanych z tematyką działu oraz chwalenie się dokonaniami, np. zdjęcie upieczonego ciasta, nowy system audio w aucie, napisany przez nas wiersz, fajne zdjęcie w naszym wykonaniu. Tutaj również mamy gotową strukturę katalogów, w których umieszczamy wpisy.

Obrazek

3. Zadawanie pytań dotyczących tematyki danego działu, np. jaką książkę warto przeczytać, jak naprawić część X w rowerze, co powinien jeść nasz kot, ….
4. Informowanie o spotkaniach tematycznych dotyczących tematyki działu
5. Wymienianie wiadomości pomiędzy poszczególnymi użytkownikami aplikacji

Obrazek

6. Ocenianie wpisów innych użytkowników.

Obrazek

7. Śledzić najnowsze wpisy innych użytkowników.

Obrazek