DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #828183  autor: lzur
 10 paź 2015, 18:10
Używałem kilku telefonów a Androidem. Były to LG GT540, LG P710, LG F5, HTC Wildfire. Każdy z nich po sparowaniu przez Bluetooth z komputerem z Windowsami był widziany przez PC jako dysk twardy to znaczy mogłem przeglądać zawartość folderów, kopiować pliki pomiędzy PC i telefonem ( w obie strony) a także kasować pliki. Obecnie wpadł w moje ręce LG Spirit 4G LTE H440n z Androidem 5.0.1. No i tutaj nie ma takiej możliwości. Czy wiecie jak sobie z tym poradzić ? Jest może jakiś program na Androida, który udostępni system plików przez Bluetooth ? Synchronizacja za pomocą LG PC Suite działa tylko przez wifi lub kabelka USB i nie dotyczy plików tekstowych.