DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #823314  autor: lubieplacki
 15 wrz 2015, 12:05
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z zewnętrznymi aplikacjami sms pobieranymi z google play, mianowicie niektóre aplikacje (pomimo, że jakiś czas temu działało wszystko normalnie) pobierają opłatę za wysłanego smsa , który wcale sie nie wysłał bo wysłać się nie da, wcześniej nie miałam tego problemu. Telefon mam w sieci plus, do plusa mam darmowe smsy , opłata mimo to jest pobierana (nawet nie jak za normalnego smsa, a dużo wiecej), a sms nie wysłany bo pokazuje, że błąd. Nie jest to w każdej aplikacji, ale w większości, miedzy innymi aplikacji którą używałam około pół roku. Zastanawiam sie czym to jest spowodowane i czy ktoś zna rozwiązanie mojego problemu.. ;)
(Telefon: Huawei Ascend Y530)
 #823776  autor: Braymer
 17 wrz 2015, 20:11
Żadna aplikacja do smsów nie powoduje ci naliczania opłat. Albo plus ci źle nalicza, albo masz w telefonie wirusa, króry wysyła płatne smsy. Sformatuj kartę pamięci (w innym telefonie albo na komuterze) i przywróć w huaweiu ustawienia fabryczne.