DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #821149  autor: konior
 03 wrz 2015, 20:26
Witam serdecznie, pobrałem sobie program callX, niby nagrywa, ale jeszcze nic nie nagrał i nie wiem co mu dolega, a każdy dyktafon nagrywa cicho (w porównaniu z dźwiękiem nagranym z aparatu to duża różnica) tel. moto g - proszę o doradzenie
 #821152  autor: Ramirez
 03 wrz 2015, 20:32
Chcesz rozmowy nagrywać?? To raczej niewykonalne. To bardziej kwestia wersji androida. Do wersji 4.3 się dało a na nowszych to raczej nie. Chyba że są jakieś modyfikacje softu ale to juz kwestia gustu. Nie wiadomo co tam sobie dograsz :D