DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #636903  autor: user_delete26
 02 cze 2013, 12:57
Chciałbym usunąć bądź wyłączyć takie aplikacje jak PlayNow, czy też TrackID. Problem polega na tym, że gdy wchodzę w Ustawienia>Aplikacje>Wybrana aplikacja, nie można ich wyłączyć. Wczoraj spotkałem się z podobną sytuacją w aplikacji Fun&Downloads, jednak niewiadomo z jakich względów dało się ją potem wyłączyć, co też zrobiłem.
A przy owych dwóch kombinowałem, i dalej opcja "wyłącz" nie jest podświetlona, nie można jej użyć.

Znalazłem na necie coś takiego: http://www.xperiasite.pl/lista-aplikacj ... t3978.html
Czyli w tym przypadku będzie to : playnowclientarvato.apk

I teraz pytanie, Play Now zniknie całkowicie z telefonu, jeśli usunę w/w plik? Czy może pojawią się problemy? Z tego co wiem jest to jednak instalka, więc podejrzewam że jednak to nic nie wskóra..

 #637182  autor: Turoczek
 03 cze 2013, 15:55
.apk to też normalna apka, nie koniecznie instalka. Żeby móc wyłączyć daną aplikacje potrzebny jest root.