DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1170262  autor: CKaro
 25 kwie 2024, 20:30
Cześć, czy ktoś z Was miał podobny problem i może zna rozwiązanie na pojawiający się co chwilę komunikat "Domyślna karta SIM została zmieniona" gdy wchodzi się na wiadomość SMS w aplikacji Wiadomości Google? Pojawia się taki komunikat na dole ekranu i znika. Telefon co prawda ma dual SIM ale karta włożona jest jedna (gniazdo SIM 1) i nigdy nie było to zmieniane, karta nie była wyciągana ani nic z tych rzeczy. Skąd taki komunikat?
Mam Androida wersję 14, smartfon Nokia G60 5G.