DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1145858  autor: kacper6768
 17 mar 2023, 00:57
Czy jest jakiś odtwarzacz nagrań mp3 który miałby opcję znaną z Windowsa funkcję "Idź do" że gdy jest kilkugodzinne nagranie w jednym pliku żeby mieć możliwość ręcznego wpisania od której godziny i minuty i sekundy ma być (wznowione) odtwarzanie? W tych programach Androidowych które używam brakuje tych funkcji. Trzeba ręcznie palcem po linijce odtwarzania przewijać ale czym dłuższe nagranie w jednym pliku mp3 tym trudniej trafić na konkretny czas odtwarzania.