DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1007686  autor: martimartini
 14 sie 2018, 15:27
Hej
zakupiłam klawiaturę bluetooth Blow BK102. Posiadam 2 telefony, Xiaomi Redmi 4x oraz Samsung Galaxy S4. Oba telefony mogę sparować i podłączyć z klawiaturą, ale na Xiaomi działa (gdy stukam w klawisze wyświetlają się poszczególne litery na ekranie), a z Samsungiem nie działa, przy czym można ją normalnie sparować (żeby ją sparować z SGS4 trzeba wpisać na klawiaturze kod jaki wyświetla się na ekranie telefonu więc ewidentnie tel wykrywa które cyfry wpisuję), ale sama w sobie nie chce działać z tym telefonem - nic się nie dzieje gdy stukam w klawisze. SGS4 pracuje na Androidzie 5.0.1.

Jakieś pomysły?