DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #891787  autor: agresth
 17 paź 2016, 02:59
Siemacie, czy ktoś spotkał się może z problemem j/w? Przy podłączeniu bezprzewodowym do laptopa nie ma żadnych problemów - mogę chodzić z nimi do 10m. Problem natomiast pojawia się przy sparowaniu z telefonem (próbowałem z kilkoma - wszędzie to samo). Jeśli urządzenie (telefon) jest znacząco (sic!) oddalone od słuchawek (tzn tel w kieszeni spodni a słuchawki na łbie) zaczyna się przerywanie. Dosłownie co krok jest chwila ciszy, po czym wraca do odtwarzania. W momencie gdy się stoi w miejscu wszystko wraca do normy. Na początku użytkowania słuchawek ten problem się nie pojawiał. Problem dotyczy modelu Qilive Q2103 (Q1233).