DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #603289  autor: Robcionike
 25 gru 2012, 12:46
Witam. Mam dylemat co do 2 rodzajów słuchawek. Które wg. Was są lepsze od strony technicznej i z wyglądu? Proszę o opinie. W gre wchodzi tylko KOLOR BIAŁY

1. http://allegro.pl/sony-sluchawki-mdr-v1 ... 80334.html

2. http://allegro.pl/sony-sluchawki-mdr-zx ... 08410.html

Moje zdanie:
1. Słuchawki te od wczoraj ma kuzyn, grają bardzo fajnie, z wyglądu też niczego sobie dobrze, że czarne to od strony uszu nie będzie się brudzić, jedyne wady to te obracające się nauszniki (denerwuje mnie to) oraz bardzo długi przewód (2m)

2. Słuchawek tych nie widziałem na żywo, nie wiem jak grają, podobają mi się jednak ze względu na to, że (chyba) nie mają obracanych nauszników (jak w przypadku 1), oraz długość przewodu (1,2m - to o wiele mniej i lepiej niż 2m). Czy białe od strony uszu nie będzie się w przyszłości brudzić (robić żółte) ??

Proszę o opinie, w czwartek chciałbym zamówić i nie wiem na które się zdecydować...?
Pozdrawiam

P.S Może ktoś zna jakieś lepsze z allegro (nie musi być sony) do 70zł ? *warunek to nauszne

 #603300  autor: Robcionike
 25 gru 2012, 13:48
Kurde wydawają mi się za duże, chyba, że to tylko złudzenie... Dlaczego je polecasz?
Drogie trochę, z przesyłką to by wyniosło ponad 90zł, fundusze mi za bardzo na takie nie pozwalają :P

 #603341  autor: Edmund
 25 gru 2012, 18:51
Robcionike, jeżeli masz w okolicy Media Markt albo inny market elektroniczny wybierz się tam i sprawdź czy nie ma wystawionych słuchawek do przetestowania - tak żeby podpiąć mp3, przesłuchać, nałożyć na głowę.
Ja w Saturnie i MM widziałem wystawione słuchawki i w ten sposób wybrałem swoje (tylko że one w ogóle nie są w Twojej półce cenowej).

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #603350  autor: Robcionike
 25 gru 2012, 19:23
Najbliższy Media Markt mam 30km od domu ;) A może podasz jakiś przykład na allegro tak do 70-75zł ?

[ Dodano: 2012-12-25, 23:41 ]
Przepraszam za post pod postem.
Spodobały mi się http://allegro.pl/philips-sluchawki-z-p ... 83333.html czy ktoś może mi je polecić oprócz kolegi wyżej? Może ktoś je zna i wie coś na ich temat? Będą kompatybilne z telefonem Samsung Galaxy Chat (B5330) ?

 #603427  autor: Edmund
 26 gru 2012, 10:43
Robcionike, niestety nie mogę doradzić tobie w kwestii tej półki cenowej - ja celowałem w taką ok. 120-200zł. Ponadto moja opinia nt słuchawek jest taka, żeby wybierać je głównie pod kątem wierności odtwarzania, ich brzmienia, pasma przenoszenia oraz tego jaką muzykę będziesz na nich słuchał.
Ja swoje dobierałem pod kątem metalu symfonicznego, metalu, rocka oraz muzyki filmowej i wybrałem Sennheisery HD 202.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #603439  autor: Robcionike
 26 gru 2012, 11:30
Chciałbym, żeby były ładne i dobrze grały, choć widzę, że ciężko będzie... Mam w domu słuchawki, jak je założę, to wyglądam jak jakiś pilot samolotu (dosłownie), są takie wielkie. Potrzebuje słuchawek, w których bez problemu będę się mógł pokazać między ludźmi, takich basów nie muszą mieć, wkońcu to słuchawki za 70zł, a nie za 200zł...

P.S Brat ma SENN HD202, fajnie grają, lecz są dosyć drogie i przecież nie będę kupował takich jak on ma hehe :D

P.S 2 Chciałbym, aby wypowiedział się tutaj jeszcze kamil1221, ponieważ bardzo spodobała mi się jego propozycja. Używasz ich osobiście, czy jak?

 #603499  autor: orson_dzi
 26 gru 2012, 16:25
Wszystkie Sony w okolicach 60-100zł odradzam. Słabo grają.
Rzuć okiem na Cresyn C510h White i C512H. Na Allegro nie wiem czy będą.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #603540  autor: Robcionike
 26 gru 2012, 19:08
Hmmm tez fajne. To lepsze te co teraz podales, czy te Philips SHL300 ?

 #603857  autor: orson_dzi
 27 gru 2012, 23:17
Dostałem dzisiaj dwie niezłe propozycje, bo samo potrzebuję kupić coś do 100zł.
Maxell Styl Retro DJ oraz Philipsy SHP3000. Pierwsze są ogólnie polecane na forach muzycznych jako optymalny wybór w tej cenie (są białe), drugie są chwalone za niezły bas w tej cenie, ale to słuchawki stacjonarne (3m kabla), więc trzeba by trochę ciąć.

A jak chcesz słuchawki do szpanu, to fejki Beats'ów kupisz za 50zł.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)