DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1079973  autor: szarygumis
 07 wrz 2019, 14:23
Mam problem z telefonem xiaomi readmi note 2. Bateria obecnie mi trzyma 8 h w stanie czuwania, jak przed spaniem naładuję to jak wstaję to każe się podłączyć, dodatkowo włączenie telefonu trwa bardzo długo ok. 2 min.
Myślałem że padła bateria i kupiłem nową ale sytuacja identyczna. Pomyślałem coś mi zżera ją zainstalowałem program sprawdzający co jest uruchomione ale w sumie nic nie pokazuje.
Zacząłem czytać i chyba chodzi o oprogramowanie. Ostatnio jak instalowałem od nowa system to wgrałem MIUI Global 9.6 Stabilna 9.6.3.0.(LHMMIFD) i o nim ktoś napisał że trzeba dodać dwie linijki i będzie git. No niestety nie mam dostępu do tego pliku (brak rota).
Zorientowaną osobę prosiłbym o podpowiedź którą wersję wgrać by było ok.
Dodam że wersja telefonu china 2/16 GB (inna sprawa nie pamiętam jak to wgrywałem czy kablem usb na zwarciu czy prościej - syn ma 3-kę i chyba jemu trzeba było przez zwarcie na kablu usb wgrywać).
Chciałbym na nim doczekać do premiery note 8 pro w polsce tak więc na razie muszę się z nim męczyć.

Pozdrawiam