DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #858383  autor: eustahy66
 25 mar 2016, 22:39
Witam

Posiadam od ponad roku Iphone4s. Od jakiegoś czasu dziwne rzeczy się z nim dzieją.
-Bateria działa kilkanaście minut
-Jak bateria zejdzie na poziom około 30% - telefon się wyłącza i nie włączy się dopóki nie podłączę ładowarki
- Nie chce ładować, po podłączeniu do ładowarki "nie łapie" od razu albo wcale. Muszę odłączać kabel i podłączać non stop aż załapie, czasem zacznie ładować po pierwszym podpięciu, czasem po kilkudziesięciu a czasem wgl
- na początku ładował normalnie tylko jak był wyłączony, teraz gdy go podłączam to telefon się po kilku minutach sam włącza, a jak można wywnioskować wyżej - gdy jest włączony to się nie ładuje
-jak po wielu próbach ładowania po wyłączeniu w końcu przestanie się sam włączać i zacznie ładować, to i tak nie załaduje do końca ( max, około 80 % )
- bateria mi najszybciej ucieka jak surfuje po necie, wystarczy kilka minut i koniec co jest uciążliwe gdyż często podróżuje i korzystam z nawigacji w telefonie


Proszę o pomoc w diagnozie co mu jest ? Czy to wina baterii którą musze po prostu wymienić czy może coś jeszcze ?
Mogę oddać do serwisu ale wtedy się z nim pożegnam na kilka dni na co nie mogę sobie pozwolić.
Gwarancja się już skończyła wiec za darmo tez mi go nie naprawią.
Za pomoc z góry dziękuje.
 #858385  autor: Niezgodna7
 25 mar 2016, 23:02
otwieraj - popatrz na baterię czy nie spuchła.
masz go ponad rok, zapewne baterię trzeba wymienić.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis