DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #336036  autor: samsung 3
 19 maja 2009, 15:02
Witam Wszystkich

od Około 5 miesięcy mam Telefon Samsung SGH-U900 Soul i od Tygodnia mam Taki oto Problem: jak rozsuwam Telefon to mi strasznie klapka lata Na boki i góra dół

i teraz kieruje pytanie do Was: czy ja mam ten telefon dać do serwisu Żeby mi naprawili ? a może do Reklamacji ? a może wy macie jakieś sposoby na to ? z góry dziękuje za Odpowiedz i za jakąkolwiek pomoc.

Przepraszam za założenie tego Tematu :smt010

proszę mnie nie krytykować bo to jest mój pierwszy temat (wiem nie umiem pisać tematów) nie mam do tego talentu takiego ja wy:) POZDRAWIAM.


OD moda: Nie ma za co przepraszać- od tego mamy Forum, proszę tylko zapoznać się z zasadami tytułowania postów- poprawiłem nazwę tematu na poprawną.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, 15:18 przez samsung 3, łącznie zmieniany 2 razy.

Pozdrawiam.

 #336042  autor: Jedrker
 19 maja 2009, 15:13
samsung 3,
możesz oddać telefon do serwisu.
Ja przy samsungu l760 miałem podobnie.
Po paru miesiącach robią się straszne luzy za sliderze.
A czy to normalne to nie wiem ... ;

 #336045  autor: samsung 3
 19 maja 2009, 15:16
Jedrker
a ile dałeś za naprawę ?

Pozdrawiam.

 #336046  autor: Jedrker
 19 maja 2009, 15:18
samsung 3,
no przecież jak masz gwarancję to oddajesz telefon na gwarancji ;P
W końcu go sprzedałem na allegro, i kupiłem nie lepszy u700 :mrgreen:
ledwo ma 3 miesiąc i luzy zaczynają się pokazywać, więc myślę, że to chyba w samsungach norma ... ale ciśnij na gwarancję telefon, mają obowiązek naprawić, jak takie luzy masz .

 #336047  autor: samsung 3
 19 maja 2009, 15:20
Jedrker
dziękuje bardzo za Odpowiedz Mam nadzieje że mi to zrobią :)

Pozdrawiam.

 #336062  autor: orson_dzi
 19 maja 2009, 16:25
Jedrker pisze:myślę, że to chyba w samsungach norma
To nie norma, to jednostkowe przypadki, widać niemałe szczęście macie ;) .

Jeśli masz gwarancję to bez problemu Ci to zrobią w maksymalnie tydzień tak mi się zdaje.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #336450  autor: samsung 3
 21 maja 2009, 14:49
Jakieś pół godziny temu oddałem telefon do serwisu :) dobrze ze miałem gwarancję :) mam nadzieję ze mi to naprawią ale to się okaże jak wróci z serwisu :) jak wróci to napisze co i jak :) Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-05-28, 16:04 ]
Witam No i Nareście mój Telefonik Samsung SGH-U900 Soul Wrócił z Serwisu Cały i zdrowy :) TZW Naprawiony :-) Pozdrawiam. :wink:

Pozdrawiam.