DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #321665  autor: seer
 07 mar 2009, 23:17
Problem jak w temacie. Przez przypadek dodałem kilka słów do słownika T9 i teraz nie wiem jak je usunąć. Jakieś pomysły?

Z góry dziękuję za pomoc :)

 #321706  autor: kowcio
 08 mar 2009, 10:59
seer pisze:Jakieś pomysły?
Restart telefonu nie pomaga? ;) Ale to chyba tylko w Nokiach... Możesz przywrócić telefon do fabrycznych ustawień, choć i tak pewnie to nie pomoże ;/

Powiedz mi jeszcze jedno: co Tobie przeszkadzają te slowa? Nie korzystaj z nich, to słownik zapomni o nich i zapewne sam je sobie zastąpi jakimś nowym wyrażeniem, które dodasz za jakiś czas ;)

 #321712  autor: seer
 08 mar 2009, 11:24
restart nie pomaga
do ustawien fabrycznych narazie nie chce wracac, bo strace (chyba?) ksiazke adresowa - dlatego zamowilem kabel ;P

A po prostu denerwuja mnie pojawiajace sie slowa w trakcie pisania, ktore musze zmieniac za kazdym razem i np zamiast "mnie" sa jakies cyferki same jako pierwszy wyraz. A juz na prawde wiele tygodni tak jest i telefon sam nie chce ich zastapic czym innym :(

W opcjach wytrwale szukałem i nic takiego jak usuwanie słów nie znalazlem...

 #321714  autor: kowcio
 08 mar 2009, 11:31
seer pisze:A po prostu denerwuja mnie pojawiajace sie slowa w trakcie pisania, ktore musze zmieniac za kazdym razem i np zamiast "mnie" sa jakies cyferki same jako pierwszy wyraz. A juz na prawde wiele tygodni tak jest i telefon sam nie chce ich zastapic czym innym :(
Ten słownik w U900 powinien po jakimś czasie dawać na pierwsze miejsce najczęściej używane wyrazy, także pomęcz się trochę i będzie ok ;;)
seer pisze:W opcjach wytrwale szukałem i nic takiego jak usuwanie słów nie znalazlem...
I nie znajdziesz...