DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #271004  autor: MorfeuszQ
 12 cze 2008, 13:39
mam szybkie pytanko, czy karta pamięci Micro SD High Capacity o pojemności 8 gb bedzie dzialać w U900 soul ?
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, 22:31 przez MorfeuszQ, łącznie zmieniany 1 raz.

 #271033  autor: user_delete3
 12 cze 2008, 15:27
Delete
Ostatnio zmieniony 09 lip 2008, 18:07 przez user_delete3, łącznie zmieniany 1 raz.

 #275882  autor: cwiru
 09 lip 2008, 10:17
IzabelaR pisze:
MorfeuszQ pisze:mam szybkie pytanko, czy karta pamięci Micro SD High Capacity o pojemności 8 gb bedzie dzialać w U900 soul ?
Na chwilę obecną nie będzie. Obsługa kart pamięci z większą pojemnościa niż 2 gb ma byc dodana wraz z nowymi wersjami frimware.
no ja mam ten telefon z oprogramowaniem: U900BVHD3 Variant: Orange_PL i nie wiem, czy jest to wersja nowsza niż z czerwca, ale w moim karta 8GB sandisc HDSC, chodzi bez najmniejszych problemow.

ćwiru

 #275926  autor: PingNoMore
 09 lip 2008, 13:55
cwiru pisze:no ja mam ten telefon z oprogramowaniem: U900BVHD3 Variant: Orange_PL i nie wiem, czy jest to wersja nowsza niż z czerwca, ale w moim karta 8GB sandisc HDSC, chodzi bez najmniejszych problemow.
Ten soft jest z kwietnia, rewizja nr 3

 #278621  autor: cwiru
 21 lip 2008, 10:54
PingNoMore pisze:
cwiru pisze:no ja mam ten telefon z oprogramowaniem: U900BVHD3 Variant: Orange_PL i nie wiem, czy jest to wersja nowsza niż z czerwca, ale w moim karta 8GB sandisc HDSC, chodzi bez najmniejszych problemow.
Ten soft jest z kwietnia, rewizja nr 3
jedna uwaga do mojej wcześniejszej wypowiedzi. pogrzebałem trochę głębiej w tel i rzeczywiście jest pewien problem z większą kartą. działa ona tak jak pisałem wcześniej i telefon widzi ją w całości, ale np. pliki wgrane powyżej 2gb już nie są widziane przez odtwarzacz i nie da się ich dodać do list odtwarzania. Nie zauważyłem problemów np. z nagrywaniem zdjęć czy czegoś takiego.
Co do odtwarzacza, to w ogóle jest jakiś niedopracowany, daleko mu do funkcjonalności odtwarzaczy służących tylko do odtwarzania MP3.

ćwiru

 #288122  autor: saxon
 13 wrz 2008, 10:19
czy karta 6gb nie będzie już sprawiać problemów skoro z kartą 8gb są problemy. Zastanawiam się nad tym bo niewiem teraz jaką kupić?

 #294929  autor: martushka18
 28 paź 2008, 15:50
Z każdą Karta powyzej 2gb bedziesz miał ten sam problem ja mam 4gb i jest to samo co napisał cwiru, pozrawiam ;-)

Życie jest piękne....

 #297957  autor: seer
 16 lis 2008, 14:19
Odświeżam.
Chcę kupić kartę 8GB do Samsunga U900 Soul i zastanawiam się nad kilkoma modelami.
Pierwszy dylemat to firma: Kingston vs Sandisk vs 'inne'?

Nie wiem czy można wklejać na forum linki z allegro - jesli nie to proszę o podesłanie konkretnych modeli na pm :)

Wolę wydać ciut więcej na szybszą kartę, żeby potem telefon działał z normalna prędkościa...
myślę o:
- KINGSTON SDHC 8GB Class 6
- SanDisk SD Extreme III SDHC 8 GB
//czy te 2 karty takze beda dzialac pod microSD?

- MicroSD 8GB SDHC Kingston
- SanDisk MICRO SD HC ULTRA 8GB (najbliższy jestem tej)


Na kartach się zbytnio nie znam, więc proszę o pomoc w wyborze :)

 #297961  autor: kowcio
 16 lis 2008, 14:30
seer pisze:Pierwszy dylemat to firma: Kingston vs Sandisk vs 'inne'?
Sandisk, te sa najlepsze.
seer pisze:Nie wiem czy można wklejać na forum linki z allegro - jesli nie to proszę o podesłanie konkretnych modeli na pm :)
Chyba można ;-) Kupujesz zwykłe microSD i śmigasz ;)
seer pisze:- SanDisk MICRO SD HC ULTRA 8GB (najbliższy jestem tej)
Bierz sandiska.
Na kartach się zbytnio nie znam, więc proszę o pomoc w wyborze :)
Uważaj na ceny na allegro- jeśli cena będzie wyraźnie niższa od pozostałych, to nie kupuj, zapewne będzie to podróbka. Z resztą ja radziłbym Ci kupić kartę pamięci ze sklepu, najlepiej z jakiegoś komputronika ( www.komputronik.pl - możesz też kupić przez Internet). W ten czas masz 100% pewności, że to oryginał.

 #330527  autor: samsung 3
 20 kwie 2009, 21:53
ja mam kartę 8 giga i mam najnowszy soft z plusa :mrgreen: i jakos mi chodzi karta Sandisk 8 giga :roll: :) POZDRAWIAM wszystki użytkowników na forum www.TELEPOLIS.pl

Pozdrawiam.