DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #317631  autor: moniczka428
 15 lut 2009, 16:06
Tak jak w temacie.

Czy warto kupić używany Samsung J700 za 279 zł ?

Miał ktoś może ten telefon co o nim sądzicie ?
Biorę też po uwagę E840.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 22:53 przez moniczka428, łącznie zmieniany 1 raz.

 #317637  autor: kowcio
 15 lut 2009, 16:32
moniczka428 pisze:Czy warto kupić używany Samsung J700 za 279 zł ?
Czy warto- tego nie wiem, ale to zależy czego oczekujesz od telefonu. Poza tym na allegro spokojnie kupisz nowego za tyle, a nie wiem w jakim stanie on jest... Ale E840 jest lepszy od J700 ;)

 #317645  autor: moniczka428
 15 lut 2009, 16:53
rózne opinie słyszałam o tych telefonach,

nie mam jakiś ogromnych wymagań, ale chce żeby to był w miarę dobry telefon z dość długo trzymającą trzymjącą baterią, MP3, jakoś zdjęć dobra, chociaż nie chodzi tu o jakieś cuda.

Co do allegro nigdy nie kupowałam więc mam ograniczone zaufanie do czegos takiego, tymbardziej ze ceny tel sa tam czasem tak niskie ze budzi to podejrzenia o jakies uszkodzenia ;p

 #317653  autor: MADMAX
 15 lut 2009, 17:26
Jeśli chodzi o wybór telefonu pomoc możesz uzyskać w tym dziale forum :-)

Zanim założysz w nim temat zapoznaj się z regulaminem działu "J.T.W.".

Pozdrawiam

 #415798  autor: blondynka
 08 lip 2010, 14:57
Ostatnio pan w komisie mi mówił, że w Samsungach j700 są 2 ciągle powtarzające się problemy:
1.zrywająca się taśma
2.wtyczka do ładowania baterii.

Taśma zrywa się potem dość często,u mnie w mieście dają gwarancję,jak naprawisz za 100zł na 3 miesiące.Jednak każdy z moich znajomych ciągle narzeka(kto ma ten telefon),że zrywa im się taśma.
A jeszcze podobno jak naprawisz taniej np.za 60 zł czy 40 zł to nie dają gwarancji,bo taśma się może zerwać.Spotkałam się z osoba co naprawiła za 40zł i w ciągu miesiąca się zerwała.

P.S.Strasznie przepraszam,jestem nowa i nie spojrzałam,że odświeżam tak stary temat.Przepraszam jeszcze raz za kłopot,to było niespecjalnie.

 #415888  autor: ciuchcia
 08 lip 2010, 22:19
moja zona uzywa J700 od conajmniej roku. To juz jej druga (pierwsza zgubila) i nie chciala innego telefonu. Jest szybki ... i to wg mnie jedyna jego zaleta :) gra (co do jakosci muzyki sie nie wypowiadam, ani na plus ani na minus - wystarczy, zeby wlaczyc w pociagu). Tasma ani razu sie nie zerwala, mimo ze telefon wielokrotnie latal (tez mialem co do tego obawy, moim zdaniem slider to dodatkowy element, ktory moze sie popsuc - bronie sie przed tym jak tylko moge :mrgreen: ). Z ladowaniem tez nie bylo problemow. Wiec ogolnie polecam. Co do zapropnowanej ceny ... wydaje mi sie mocno zawyzona. Kup na allegro, a dostaniesz z gwarancja (jak odezwiesz sie na PW postaram sie cos dla Ciebie poszukac w Twojej okolicy to odejdzie wysylka - czyli to, czego sie wszyscy boja przy zakupach z allegro). Zdjecia robi raczej slabe.

 #415894  autor: Maniiiek
 08 lip 2010, 22:47
Najlepiej jakby komuś z szanownej moderacji (z całym szacunkiem, bo wiem, że wam za to nikt nie płaci) zechciało się, pozamykać stare tematy. A jeszcze lepsze było by automatyczne zamykanie tematów w których nikt się nie wypowiadał od przypuśćmy 2-3 miesięcy.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #415896  autor: orson_dzi
 08 lip 2010, 22:53
Zamiast zamykać, zrobimy tak.
kowcio gryźć nie powinien ;) .

Poza tym telefon ciągle sporo ludzi bierze w tanich abonamentach.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #416721  autor: kowcio
 13 lip 2010, 14:36
orson_dzi pisze:Zamiast zamykać, zrobimy tak.
kowcio gryźć nie powinien ;) .
Ja nic nie wiem co chcesz zrobić, ale przeciez nie będe usuwal wszystkiego, bo ktoś napisał "porządnego" posta, bez przesady.
Maniiiek pisze:Najlepiej jakby komuś z szanownej moderacji (z całym szacunkiem, bo wiem, że wam za to nikt nie płaci) zechciało się, pozamykać stare tematy. A jeszcze lepsze było by automatyczne zamykanie tematów w których nikt się nie wypowiadał od przypuśćmy 2-3 miesięcy.
Nie widzę takowej potrzeby. Zamykać nie będę- nie nudzi mi się aż tak bardzo, żeby ileśset tematów zamykać w dwóch moich działach, może jeszcze w JTW.

Ja miałem ten telefon przez jakiś okres i na pewno złączę ładowarki psuć się nie będzie. Taśma- zalezy od uzytkownika. Jak się nie będzie szarpać to nic się nie stanie. Chyba, że ktos ma takie tendencje do zabawy sliderem (ja to znam, rozumiem), to wtedy może paść- jak wszystko.

Znam ludzi, którzy mają ponad 3 lata E250 i maja tak zadbany telefon, że mucha nie siada ;-)