DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #293991  autor: cortez
 22 paź 2008, 22:33
Witam. Mam problem z instalacja aplikacji JAVY przez kabel, wiem że normalne skopiowanie typu kopiuj , wklej nie działa ale czytałem ze jest pewien sposób trzeba tylko ściągnąć odpowiednie programy. I wszystko fajnie gdyby nie to ze na samym początku mam problem a dokładnie.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Możliwe jest że podany tutaj sposób zadziała również z innymi nowymi telefonami Samsung z UMTS...

1. Musimy ściągnąć sterowniki do swojego Samsunga Qualcomm USB oraz darmowy program BitPim, wszystkie pliki dostępne w naszym dziale Download.

2.Wypakowujemy sterowniki do folderu np na Pulpicie ale nie instalujemy ich

3. Instalujemy program BitPim.

4. Wpisujemy na klawiaturze telefonu następujący kod *#0523# i wybieramy kolejno:
[9] common --> [6] USB Configuration --> [2] Qualcomm USB
[*]
Pojawi się nam: Qualcomm USB Configured. Plz Reconnect the Cabl[/color]e.0[/color]

żeby dojść do tej zakładki musisz parę razy krzyżyk wcisnąć, jak się już uda to wchodzimy tak jak wyżej 9,6,2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


odrazu po wpisaniu w telefonie kodu *#0523# wyskakuje mi komunikat

"Pres Back Key or # key
TMComand:1120"

wciskam kratkę raz to w TMComand 1120 robi się 112 zamiast 1120 a gdy wciskam
kolejny raz na fonie wyskakuja jakieś napisy z nagłówkiem coping information i zaraz tel się restartuje.

PROŹBA POMÓZCIE:)

a tel mam ze zdjętym simlokiem z ery
Ostatnio zmieniony 22 paź 2008, 22:39 przez cortez, łącznie zmieniany 1 raz.

 #296751  autor: pwl
 09 lis 2008, 18:38
wystarczy ze bedziesz dostatecznie szybko naciskal # albo uruchomisz telefon bez karty sim, ewentualnie przejdziesz w tryb offline

 #309946  autor: zosiak
 12 sty 2009, 13:48
CZyli co, musze sciagnac Qualcomm USB i BitPim, zainstalowac na na kompie a pózniej wrzucic na telefon?