DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #400374  autor: big93
 22 kwie 2010, 15:20
Mam go od dwóch dni nowego. Dodaje kontakty i za jakiś czas wchodze w kontakty to jest tylko jeden kontakt a gdy wejdę w pisania wiadomości sms i tam wybieram, do kogo chcę pisać to wszystkie kontakty są. Później znowu wchodze w kontakty i nic nie ma i za chwile w smsa i za jego posrednictwem w wybranie do kogo chce napisac i tam wszystkie kontakty są. Proszę bardzo o pomoc:/
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 18:24 przez big93, łącznie zmieniany 1 raz.

 #400905  autor: tygrysm
 24 kwie 2010, 23:26
W ustawieniach kontaktów powinieneś gdzieś mieć możliwość wybrania grup kontaktów, które mają być wyświetlane :)

 #402372  autor: Animatter
 03 maja 2010, 15:50
Wejdź w kontakty i zwróć uwagę, czy masz numery komórkowe dodane pod rubryką 'komórkowy'. Gdy ja dodawałem kontakty to były pod 'stacjonarny' i w smsach nie wyło ich widać. Gdy komórkowe przeniosłem pod rubrykę 'komórkowe' wszystko wróciło do normy. Polecam synchronizację przez kontakty google na stronie internetowej. Masz tam wszystko jak na dłoni, często kontakty importowane z SIM dublują się. Gdy uzupełnisz przez stronę automatycznie w telefonie się zmienią.

 #419965  autor: bartek93
 29 lip 2010, 19:08
Witam.
Mam też problem z kontaktami a nie chciałem zakładać nowego tematu. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób edytować kontakty zapisanie w telefonie. New PC Studio tylko je eksportuje i dopiero można je edytować kiedy ja chcę czegoś takiego jak w Sony Ericssonach. Jest to możliwe

...:::GALAXY LITE:::...

 #420739  autor: uszatywp3
 03 sie 2010, 18:36
Jak masz gmaila zsychronizowanego w telefonem to przez przegladarke możzes. Albo sprawdz czy Android Comander nie ma takiej funkcji.

Siemens C65=>Siemens S65=>LG U8210=>Nokia 1600=>Samsung i600=>HTC BlueAngel(MDA III)=>Nokia E51=>Siemens S65=>LG KS20=>Galaxy Spica=>SE Xperia X10 => HTC Mozart=> Motorola Razr XT910=> Samsung GT-I9300

 #422625  autor: serdom
 12 sie 2010, 22:55
po pierwsze musisz zsynchronizować kontakty z gmailem (jak nie masz takiej możliwości to załóż konto pocztowe na gmail.com)
po drugie jeśli zsynchronizowałeś kontakty -> menu ->pokaż grupę -> wybierasz zsynchronizowaną z twoją pocztą -> zaznaczasz wszystkie nawqet jeśli nie ma przy nich opisu

mi pomogło

powodzenia

serdom

 #429820  autor: Majkel86
 16 wrz 2010, 09:00
Ja natomiasto odkrylem inny problem.
Jeśli wejdę w kontakty to w ogóle ich nie widać oprócz ostatnio dodanego. Konakty były importowane z SIM plus parę dodatkowych dopisanych. Nie widać ich lecz jak wezmę wyszukaj to normalnie je wyszukuje, zarówno te które są importowane jak i te dopisane ręcznie. Tak samo po wpisaniu przy dzwonieniu paru cyfr normalnie proponuje kontakty, które takie cyfry zawierają. Owszem mógłbym na nowo zrobić import i wtedy by się wyświetlały ale może jest jakiś sposób na inne rozwiązanie tego problemu.

Telefoniczny Doradca Klienta Orange
Interesuję Ciebie przejście na abonament lub mix po warunkach lepszych niż w salonie - PW

 #430385  autor: serdom
 19 wrz 2010, 10:09
Miałem to samo i zrób to co ostatnio napisałem. Pomaga na pewno w przypadku zainstalowanego Androida 2.1. Powodzenia.

serdom

 #430711  autor: Majkel86
 20 wrz 2010, 17:27
Ok pomogło - dzięki. Jeszcze pytanie ponieważ przy niektórych kontaktach mam po 3-4 razy, a nawet i 5 ten sam numer i przy wysyłaniu sms każe mi wybrać na jaki ma wysłać. Oczywiście mogę ręcznie usunąć takie numery ale jest to pracochłonne. Chyba, że można usunąć wszystkie i jeszcze raz zrobić tą synchronizacje z gmail?

Telefoniczny Doradca Klienta Orange
Interesuję Ciebie przejście na abonament lub mix po warunkach lepszych niż w salonie - PW

 #431009  autor: serdom
 22 wrz 2010, 08:00
Najlepiej zrób to spod Gmaila potem szybkie synchro i działa.

serdom

 #438935  autor: Majkel86
 02 lis 2010, 10:46
Występuje u mnie dziwny problem mianowicie jak pisze z dana osoba sms i potem patrze w historie rozmowy i widać inna nazwę tzn mam kontakt X - moja dziewczyna i Y - kolega. I pisząć sms z Y w historii rozmowy nazwa kontaktu widnieje jako X. Dziwna sprawa.

Telefoniczny Doradca Klienta Orange
Interesuję Ciebie przejście na abonament lub mix po warunkach lepszych niż w salonie - PW

 #438942  autor: serdom
 02 lis 2010, 11:20
Majkel86, sprawdź pod Gmailem jak to wygląda, dla pewności pozaznaczaj, je jako "komórkowy" i zrób synchro.
Może to pomoże, bo powiem szczerze, z czymś takim się nie spotkałem.

serdom

 #438958  autor: Majkel86
 02 lis 2010, 12:30
Te kontakty które używam najczęściej mam ustawione na komórkowy. Czasami pomaga zmiana w numerze przez dodanie +48 przed nim.

Telefoniczny Doradca Klienta Orange
Interesuję Ciebie przejście na abonament lub mix po warunkach lepszych niż w salonie - PW