DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #444556  autor: m8
 03 gru 2010, 11:37
Cześć,

Na początku chciałem podziękować wszystkim, którzy piszą na tym forum, bo dzięki Wam stałem się niedawno posiadaczem Samsunga Galaxy S. Wszystkie informacje i porady bardzo mi pomogły przy wyborze telefonu.

A teraz do rzeczy...

Zrobiłem upgrade do 2.2 i optymalizacje opisane tutaj http://forum.android.com.pl/f193/tutori ... y-s-33913/ (nie znalazłem przeciwwskazań do wklejania linków do innych for, ale jeśli są to sorry). No i niestety korzystanie z fabrycznego odtwarzacza mp3 zawiesza telefon. Dokładnie to launcher się resetuje, ale nie bardzo chce odpowiadać, daje się wyświetlić menu do wyłączenia telefonu, ale wybranie tej właśnie opcji powoduje, że guzik "wyłącz" zostaje wciśnięty, aż do wyjęcia baterii.

Zainstalowałem winampa i tam wszystko śmiga. Próbowałem wcześniej przenieść folder z muzyką z karty do pamięci telefonu i niestety nic to nie dało(podejrzewałem różnice w systemie plików).

Jakieś pomysły? Winamp mi się bardzo podoba i wcale nie muszę używać domyślnego odtwarzacza, więc bardziej z ciekawości chciałem spytać, czy ktoś miał podobne problemy.