DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #428595  autor: piciminikas
 09 wrz 2010, 14:26
To co najbardziej kochałam w Sony Ericssonach to to, że można jednoczęśnie korzystać z kilku rzeczy. Kiedy jestem w necie, a przychodzi sms nie muszę wyłączać wszystkiego aby go odczytać. Czy w Xperie jest cały czas ten sam system? Można przechodzić między aplikacjami? Czy jest to może ogólnie dostępne w androidzie? Zauważyłam, że każdy telefon z WM ma taką opcje, albo przynajmniej wersja 6.5.
Zastanawiam się nad Xperią, HTC albo Samsungiem z androidem. Ale bardzo zależy mi na możliwości przechodzenia między aplikacjami. Proszę o odpowiedź czy znajdę je w tego typu telefonach.
 #428627  autor: kuwejt
 09 wrz 2010, 16:31
piciminikas pisze:To co najbardziej kochałam w Sony Ericssonach to to, że można jednoczęśnie korzystać z kilku rzeczy. Kiedy jestem w necie, a przychodzi sms nie muszę wyłączać wszystkiego aby go odczytać. Czy w Xperie jest cały czas ten sam system?
Nie,nie zdecydowanie nie jest ten sam :mrgreen: Zależy jeszcze o którą xperie Ci chodzi. W zwykłej Xperi jest Windows Mobile, w tych nowszych właśnie Adroid
piciminikas pisze: Można przechodzić między aplikacjami? Czy jest to może ogólnie dostępne w androidzie? Zauważyłam, że każdy telefon z WM ma taką opcje, albo przynajmniej wersja 6.5.
Zastanawiam się nad Xperią, HTC albo Samsungiem z androidem. Ale bardzo zależy mi na możliwości przechodzenia między aplikacjami. Proszę o odpowiedź czy znajdę je w tego typu telefonach.
Tak oczywiście nie będzie z tym problemu w Xperii

Audyt UX, www i SM
Szukasz pomysłu na prezent?
Satysfakcja użytkownika na FB
 #428640  autor: piciminikas
 09 wrz 2010, 17:48
kuwejt pisze:
Nie,nie zdecydowanie nie jest ten sam :mrgreen: Zależy jeszcze o którą xperie Ci chodzi. W zwykłej Xperi jest Windows Mobile, w tych nowszych właśnie Adroid
Chodziło mi o X10 oczywiście. Raczej mini.

A jak w innych telefonach z androidem? Myślałam o HTC Wildfire albo jakiś lepszych i o Samsungu Wave. [tak wiem, że to dwa telefonu z zupełnie innej półki cenowej :P]

 #428646  autor: senshiro
 09 wrz 2010, 18:30
Zarówno Xperia, jak i HTC i Wave obsługują multitasking, więc nie będzie problemu z przełączaniem między działającymi aplikacjami (w Androidzie służy do tego głównie klawisz "Home").

Obrazek