DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #8786  autor: Sirmark
 14 lip 2005, 17:32
piotrz pisze:Czyli my nie będziemy się rejestrować czy jak??? Bo za bardzo nie zrozumiałem :(

jeszcze raz.
chodzi o to aby osoba ktora jest zarejestrowana na forum ze swoim nickiem
nie musiala go wpisywac w komentarzach w newsach, artach i katalogach.
Z drugiej strony nikt nie napisze komentarza podpisujac sie innym nickiem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8907  autor: Piotr
 18 lip 2005, 13:03
Bardzo dobry pomysł bo już myślałem, że szykuje nam się niezły śmietnik polegający na tym, że każdy będzie sobie mógł wejść na forum i bez zalogowania wystukać coś od siebie :wink:

 #8925  autor: Bartosz
 19 lip 2005, 09:29
ja bym jeszcze jakoś oznaczył tych nie zarejestrowanych :-D aby było wiadomo ,że np Tomek wpadł na chwilę przeczytał napisał że to i to to wielki "syf i gó.no" i uciekł :-D

 #8942  autor: Dragon
 19 lip 2005, 18:51
szczerze mowiac to jak dla mnie na forum mzona by wlaczyc mzoliwosc psiaani psotow przez niezarejestrowanych, nikt raczej specjalnien ie bedzie nam robil syfu, a jesli tak to maly ban na penwo pomoze, a mam jescze takie pytanie, bedzie mozliwosc edytownaia komentarzy ?

 #8943  autor: Sirmark
 19 lip 2005, 19:09
Dragon pisze:szczerze mowiac to jak dla mnie na forum mzona by wlaczyc mzoliwosc psiaani psotow przez niezarejestrowanych, nikt raczej specjalnien ie bedzie nam robil syfu, a jesli tak to maly ban na penwo pomoze, a mam jescze takie pytanie, bedzie mozliwosc edytownaia komentarzy ?
no ale na forum nikt niezarejestrowany nie napisze..

a komentarze sa dla wszystkich


co od edycji komentarzy to nie przewiduje edytowania.
bo trzeba by zmienic troche mechanizm, a nie specjalnie widze
sens .. poza tym na to potrzeba cennego czasu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8949  autor: Vinkler
 19 lip 2005, 22:57
WitekT pisze:Po weekendzie powinien ruszyć system logowania przy pisaniu komentarzy pod wiadomościami - sprzęgnięty z ludźmi z forum. Znaczy - żeby sobie "zarezerwować" nick w komentarzach trzeba się będziie zarejestrować na forum. Trochę może niejasno to opisałem, ale chyba wiecie o co chodzi. :)

Wtedy liczba ludzi na forum na pewno skoczy, a powinni się znaleźć i tacy, co posiedzą tu dłużej. :)
Bardzo dobry pomysl, szkoda, ze jeszcze nie ma... bo weekend juz mial :roll:

Nowy Dwór Gdański
blog

 #8951  autor: Sirmark
 20 lip 2005, 00:02
Vinkler pisze: Bardzo dobry pomysl, szkoda, ze jeszcze nie ma... bo weekend juz mial :roll:

coz.. sa rozne sprawy, niestety trzeba przesuwac piorytety z waznych na superpilne..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8976  autor: Piotr
 20 lip 2005, 19:09
Dragon pisze:szczerze mowiac to jak dla mnie na forum mzona by wlaczyc mzoliwosc psiaani psotow przez niezarejestrowanych, nikt raczej specjalnien ie bedzie nam robil syfu, a jesli tak to maly ban na penwo pomoze, a mam jescze takie pytanie, bedzie mozliwosc edytownaia komentarzy ?
Dragon ja osobiście nie jestem za tym aby była możliwość pisania postów na forum bez zarejestrowania. Może syfu nie będzie ale za to bałagan murowany. Miliony ksywek itp. po prostu zwyczajna karuzela.
Dla wszystkich są komentarze i niech tak zostanie :wink:

PS. A co do ich edycji myślę, że to nie głupi pomysł 8)