DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

Czy popierasz blokowanie tematow zawierajacyh watek niezgodny z dyskusja?

tak
3
50%
nie
3
50%
 #6266  autor: Dragon
 29 maja 2005, 14:56
Mam taka propozycje zeby blokowac kazde tematy ktorych co najmniej 5 postow jest niezgodnych z tematem. Co wy na to (to przede wszystkim pytanie do adminow) ? Moze wtedy bardziej by sie wszyscy kontrolowali i zaczeli uzywac Hydeparku do ogolnych rozmow? (naturalnie blokowanie tematow nie obowiazywaloby w Hydeparku)

 #6308  autor: Irek
 29 maja 2005, 19:56
W sumie to nie wiem, czasami tak jest, że zejdzie się z rozmową na inny tor! W sumie nie wiem, .... decydujcie sami!
 #6324  autor: Sirmark
 30 maja 2005, 00:39
Dragon pisze:Mam taka propozycje zeby blokowac kazde tematy ktorych co najmniej 5 postow jest niezgodnych z tematem. Co wy na to (to przede wszystkim pytanie do adminow) ?
blokowac nie, ale istnieje taka opcja jak podzielenie tematu..
przy podziale mozna umiescic go na takim hydeparku..

rzeczywiscie dobrze jest troszke przypilnowac tematu rozmowy :)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #6533  autor: Piotr
 03 cze 2005, 11:20
Dragon pisze:Mam taka propozycje zeby blokowac kazde tematy ktorych co najmniej 5 postow jest niezgodnych z tematem. Co wy na to (to przede wszystkim pytanie do adminow) ? Moze wtedy bardziej by sie wszyscy kontrolowali i zaczeli uzywac Hydeparku do ogolnych rozmow? (naturalnie blokowanie tematow nie obowiazywaloby w Hydeparku)
Dragon wyjdź na rower albo na spacerek bo widzę, że ci się nudzi :wink:
Co Ci przeszkadza, że temat się rozjechał. Za jakiś czas okaże się, że prawie każdy wątek trzeba będzie zablokować. Nie tędy droga... Czy obecne "procedury" polegające np. na przenoszeniu rozjechanej części tematów do Hyde Parku są złe?

Ludzie żyjcie i pozwólcie życ innym 8)

PS. Nie wprowadzajmy na tym forum rządów silnej ręki :!: Niech zostanie tak jak jest :-D

 #6536  autor: piotrz
 03 cze 2005, 12:54
WŁAŚNIE!!!
wejdźcie na forum symbianonline'a-tam jak temat sie powtarza, to odrazu go zamykają!Nawet nie można tam pisać nieortograficznie i z włączonym caps lockiem, bo zaraz się czepiają!!! Zostawmy więc nasze forum tak jak jest!!!! :D

 #6555  autor: Dragon
 03 cze 2005, 18:12
dobra, dobra widze ze zostalem przeglosowany :P ale z drugiej strony nie wazne kto glosuje, wazne kto liczy glosy :-D

 #6560  autor: Piotr
 03 cze 2005, 19:18
Po głębszych przemyśleniach postanowiłem coś jeszcze dopisać do tego wątku :wink:

Otóż jak wiemy Dragon zaproponował zamykanie tematów, które z różnych przyczyn się rozjechały lub jak kto woli dyskusja w nich zeszła na inny tor.
Jak też ustaliliśmy pomysł nie jest dobry i na potwierdzenie tego wniosku chciałem przestawić jeden argument (silny i mocny :-D ), za którego sprawą wszelkie niejasności związane z zamykaniem rozjechanym tematów powinny zostać wyjaśnione (tj. rozjaśnione).

Oto on:
Załóżmy, że zakładamy temat dotyczący np. cen połączeń na telefony stacjonarne u danego operatora telefonii komórkowej. Dyskusja przez kilka postów jest związana z tematem - użytkownicy dzielą się swoimi poglądami i opiniami na kwestie dotyczące głównego wątku i jak by na to nie spojrzeć wszystko jest pięknie i kolorowo. Ni stąd ni zowąd swoje trzy grosze do tematu zamierza dorzucić np. taki jeden Piotrek z Xlordem i temacik się rozjeżdża (jak by na to nie spojrzeć wszystko przez dwóch łobuzów:twisted: :wink: 8) :D :-D ;-))
I tak oto np. na 40 postów w danym temacie 37 jest o tym jak to w Polsce jest źle. Ile Witek obala tygodniowo butelek Finladnii 8), że Lepper jest oszołomem i przynosi wstyd ogłupionemu przez media, meksykańskie telenowele i prasę brukową społeczeństwu.

Przyglądając się baczniej takiemu obrazowi sprawy można by rzecz, że sytuacja nie wygląda zbyt kolorowo itp. Jednak pewnego dnia może się zdarzyć pewna rzecz w dziedzinie cen połączeń na telefony stacjonarne u danego operatora sieci komórkowej bądź też znajdzie się jakiś mądry człowieczek, który z sensem coś od siebie dorzuci do tematu i już nam rozmowy wraca na normalny tok.
A te 37 postów o przysłowiowej pupie Maryny są ozdobą tego forum i nie należy tego zmieniać.

PS. A jak Witek się za bardzo wkurzy, że mu się wypomina ile obalił flaszeczek Finlandii nie dzieląc się z kolegami z forum no to wtedy można przenieść takie posty do Hyde Parku gdzie zabawa zacznie się na nowo :twisted: 8) :-D :D :wink:

Pozdrawiam serdecznie rodaków z forum :!: :wink:

 #6561  autor: WitekT
 03 cze 2005, 20:00
Jakbym się z Wami podzielił, to byście dopiero głupoty wygadywali! ;)

PS. Ja też niespecjalnie jestem za tym, żeby ściśle trzymac się tematu wątku. No a zamykaniu takiego to już wogóle nie ma mowy. Czasem, jak już będzie dużo pobocznych postów, to sie rozdzieli wątek i tyle. ;)

 #6581  autor: Piotr
 04 cze 2005, 18:10
WitekT pisze:Jakbym się z Wami podzielił, to byście dopiero głupoty wygadywali! ;)
Sknerus jesteś i tyle. Kolegom wódki nie chcesz dać :wink: 8)
WitekT pisze:PS. Ja też niespecjalnie jestem za tym, żeby ściśle trzymac się tematu wątku. No a zamykaniu takiego to już wogóle nie ma mowy. Czasem, jak już będzie dużo pobocznych postów, to sie rozdzieli wątek i tyle. ;)


Mądrze gadasz Wituś. Chyba coś piłeś dzisiaj :-D