DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #510460  autor: muchakk
 21 paź 2011, 15:21
Witajcie,

z serwisu korzystam dość długo. Dopóki chwaliłem PLAY wszystko było ok. Teraz gdy mam problemy i postanowiłem się wypowiedzieć w jednym temacie to moje posty zostały usunięte.

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=54859

Chciałbym zapytać, dlaczego te wiadomości zostały usunięte z topic'u. Wypowiadałem się na temat.

 #510504  autor: Blank
 21 paź 2011, 18:29
Zauważ, że nie tylko twoje posty zostały skasowane.

Nie biorąc pod uwagę całości tematu (bo nie wiem z którego zostały skasowane), moim zdaniem zostały skasowane słusznie.
No chyba, że uważasz, że "jeśli prowadzisz poważną firmę, to zrezygnuj z tej sieci" to rzetelny komentarz...

PS. Cenzurą byłoby usuwanie wszystkich niepochlebnych opinii o P4 przy jednoczesnym akceptowaniu takich opinii o innych sieciach. Na Telepolis to się w miarę równoważy, gdyż moderatorzy zazwyczaj zapewne reagują na raporty i równie dużo bezsensownych postów jest kasowanych co zostaje dla każdej sieci (patrz: Kamil_K, Spamer).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #510505  autor: muchakk
 21 paź 2011, 18:35
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=54661

Odpowiadałem na ten temat. Według mnie odpowiedź jest zgodna z zapytaniem. Ktoś pytał dlaczego i co jest nie tak więc napisałem....

 #510514  autor: Blank
 21 paź 2011, 19:18
No to wybacz, ale jeszcze raz przeczytaj pytanie autora tematu i zastanów się, czy wasze wypowiedzi były na temat.

Mogę cię zapewnić, że nie były.
Przykładem prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, jest odpowiedź użytkownika Bieniek (ta, która pozostała w temacie, a nie te które zostały usunięte).

Moim zdaniem, za tę reakcję moderatora należy mu się raczej pochwała niż założenie tego tematu :P
Nie sądzę, aby często usuwano twoje posty, gdyż nie zauważyłem, abyś był w jednym z obozów (Spamer-zwolennicy Play vs Kamil_K - jego przeciwnicy).

Naprawdę na spokojnie zastanów się, czy twoja wypowiedź rzeczywiście była rzetelną odpowiedzią na pytanie autora...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #510515  autor: muchakk
 21 paź 2011, 19:27
Odpowiedziałem na pytanie czy coś nie działa prawidłowo. Ktoś zadał dodatkowe pytanie więc rozwinąłem swoją wypowiedź. Nie rozumiem tego zagrania moderatora skoro na forum w większości tematów są prowadzone rozmowy offtopicowe które całkowicie schodzą na inne tematy. Ja starałem się jednak trzymać pierwotnego pytania autora tematu i nie polecałem mu np. żadnej innej sieci.

 #510580  autor: Mila89
 22 paź 2011, 09:43
Zacznijmy od tego
Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów.
Nic nie ma o tym ze posty nie marytoryczne(odbiegajace) od tematu moga zostac skasowane a wlasnie pod plaszczykiem "merytorycznosci" zostala wprowadzona de facto cenzura na telepolis.pl gdybym w kazdym poscie pisal "lubie telepolis" to posty by zostaly a jakbym pisal "telepolis jest beznadziejne" zostalyby blyskawicznie skasowane... cenzura pod newsami jest bardzo latwa... bo o ile na forum skasowane posty przechodza do kosza i mozna zobaczyc jakie opinie tam wyladowaly o tyle pod newsami wystarczy jeden "klik" i wypowiedz calkowicie znika...

Generalnie w kazdym watku postow niemerytorycznych jest cala masa ale jak sie pojawia krytyka serwisu to od razu bach i znika rozumiem ze kazdy chcialby czytac tylko pozytywne komentarze ale tak idealnie nigdy nie bedzie

Ps na koniec mam pytanie : Co sie stalo z redaktorem Ringu??? przyznam ze nie zwracalem na to uwagi ale ostatnio uswiadomilem sobie ze od bardzo dawna zadnego newsa Ringu nie czytalem

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #510591  autor: MK_
 22 paź 2011, 11:35
Co sie stalo z redaktorem Ringu??? przyznam ze nie zwracalem na to uwagi ale ostatnio uswiadomilem sobie ze od bardzo dawna zadnego newsa Ringu nie czytalem
Ocenzurowali go :twisted:

Lubię to! 50zł na 5 miesięcy - 113min&200MB na miesiąc

 #510615  autor: stypulkovski
 22 paź 2011, 14:42
Mila89, na początek warto przeczytać ten temat, który był swego czasu na Telepolis newsem dnia:

http://www.telepolis.pl/news.php?id=18575
Mila89 pisze:gdybym w kazdym poscie pisal "lubie telepolis" to posty by zostaly a jakbym pisal "telepolis jest beznadziejne" zostalyby blyskawicznie skasowane...
Spróbuj napisać pod jakimś komentarzem "lubię telepolis", to zobaczysz co się z tą opinią stanie ;-)
Mila89 pisze: o ile na forum skasowane posty przechodza do kosza i mozna zobaczyc jakie opinie tam wyladowaly o tyle pod newsami wystarczy jeden "klik" i wypowiedz calkowicie znika...
Nie wiem jak jest na portalu, nie moderuję komentarzy. Ale na forum posty też mogą być usunięte od razu - przeniesienie do śmietnika nie zdarza się często i jest to tylko dobra wola moderatora ;).
Mila89 pisze:Generalnie w kazdym watku postow niemerytorycznych jest cala masa ale jak sie pojawia krytyka serwisu to od razu bach i znika rozumiem ze kazdy chcialby czytac tylko pozytywne komentarze ale tak idealnie nigdy nie bedzie
Wiesz, żeby krytyka była przynajmniej KONSTRUKTYWNA i z podaniem JAKICHKOLWIEK dowodów. Ale jak się pisze "Telepolis ssie" czy coś podobnego, bez podania powodów, no to wiadomo że wpis jest usuwany. Podobnie z wpisami pozytywnymi (sic!). Tylko że opinie o Telepolis powinny się pojawiać w dziale TELEPOLIS.PL na forum, komentarze dotyczą newsa, a nie strony...

Moderatorzy i admini też nie są cyborgami i zdarza im się coś więcej lub mniej wyciąć.

 #510620  autor: muchakk
 22 paź 2011, 14:48
OK, ale może się ktoś odnieść do mojego tematu? Dlaczego moje posty zostały usunięte?

Przypominam:
Każdy ma prawno wyrazić swoją merytoryczną opinię na dany temat i nikomu tego prawa nie odbieramy
Więc jak to w końcu jest?

 #510659  autor: jacguszi
 22 paź 2011, 19:02
Przeczytałem dokładnie pytanie i proponuję ci to samo. Twoje posty to tylko "gorzkie żale" a nie odpowiedż na pytanie niestety.

 #510664  autor: muchakk
 22 paź 2011, 19:14
Na tym forum w różnych tematach jest wiele postów mniej "merytorycznych", a to jednak mój post został usunięty...

 #510870  autor: Sirmark
 23 paź 2011, 22:34
muchakk pisze:http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=54661
Odpowiadałem na ten temat. Według mnie odpowiedź jest zgodna z zapytaniem. Ktoś pytał dlaczego i co jest nie tak więc napisałem...
Tak rzucilem okiem i musze powiedziec, ze jesli to by tworzylo jakis oddzielny temat, to bylyby moim zdaniem nieslusznie usuniete. Pozostaje pytanie w jakim watku to bylo, bo jesli w nie zwiazanym z tematem, no to wykasowane slusznie.

Aczkowiek ja nie mam nic przeciw zalom userow na taka czy inna siec. Z tego tez moze byc dobra dyskusja.

Oscypek pisze:Mila89, na początek warto przeczytać ten temat, który był swego czasu na Telepolis newsem dnia:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=18575
Mila89 to niestety jest osoba, ktorej juz nie raz sie pewne rzeczy tlumaczylo i dalej nei rozumie. Coz.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew