DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 1 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
 #363451  autor: Sirmark
 05 paź 2009, 12:08
Pytanie jak w temacie, bo ostatnio pare osob cos mi pisalo o dluzszych problemach, w momencie kiedy u mnie wszystko smigalo i monitoring serwerow tez nie wykazal problemow.

Wynika z tego, ze moze byc problem z polaczeniem od jakiegos wybranego/wybranych operatorow.
Na razie dzis odkrylismy, ze polaczenia z Dialogu ida do nas dosc dziwnie bo m.in. przez Slowacje. I cos moze sie dziac po drodze.

Tak wiec jesli ktos bedzie obserwowal jakies problemy. To w pierwszej kolejnosci prosze o sprawdzenie czy dotyczy to tylko calego serwisu czy tylko forum.
A nastepnie sprawdznie rutingu:
Start -> Uruchom...
Cmd
tracert telepolis.pl

i podanie go tutaj lub mailem do mnie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #363487  autor: orson_dzi
 05 paź 2009, 17:32
Ostatnio wszystko sprawnie chodzi, nawet debugów nie ma (nerwostrada).

Ale skoro już taki temat jest, to mam inną sprawę. Miałem pisać o tym ;) .
Gdy loguję się z innego komputera niż swój, gdzie mam zapamiętane wszystko, mam coś takiego. Po wpisaniu na górze forum loginu i hasła (poprawnie) zawsze wyrzuca mnie z tekstem, że błędne hasło dla użytkownika... I muszę jeszcze raz pisać.
Nie żeby mi to przeszkadzało ale z ciekawości pytam ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #363519  autor: nemo2009
 05 paź 2009, 20:35
Chodzi mi o błędy odczytu zegara forum.Oto on:odwidziłeś nas ostatnio dzisiaj o godz 23.49.Przecież takiej godziny jeszcze nie ma.Pokazuje to samo na przeglądarkach safari i firefox.Czas bieżący pokazywany jest prawidłowo.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #363521  autor: Sirmark
 05 paź 2009, 20:49
orson_dzi pisze:Ostatnio wszystko sprawnie chodzi, nawet debugów nie ma (nerwostrada).
ano o debugi tez mialem pytac. Skoro ich nie ma to super. Troche kombinowalem, do tego jakie update-y itp. i widac zadzialalo.

co do tego logowania to nie wiem. moze mimo wszystko wpada w formularz zapisany login z innym haslem, a moze cos sie z cookie gryzie.. Takie forum.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #363524  autor: orson_dzi
 05 paź 2009, 20:57
A no właśnie. Z tą godziną też tak mam. Przykładowo jest 10:00, a mam tekst, że post pisany dzisiaj o 23:46.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #363525  autor: Sirmark
 05 paź 2009, 20:58
nemo2009 pisze:Chodzi mi o błędy odczytu zegara forum.Oto on:odwidziłeś nas ostatnio dzisiaj o godz 23.49.Przecież takiej godziny jeszcze nie ma.Pokazuje to samo na przeglądarkach safari i firefox.Czas bieżący pokazywany jest prawidłowo.
hmm. a to sie u ciebie powtarza?jakies szczegolne warunki? bo ja u siebie czegos takiego nie zauwazylem.
A juz ktos zglaszal takie zjawisko.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #363527  autor: Prometo
 05 paź 2009, 21:01
kowcio coś o tym pisał.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #363528  autor: nemo2009
 05 paź 2009, 21:23
Zauważyłem to kilka dni temu,dokładnie nie potrafię powiedziec.Nieprawidłowe odczyty czasu pojawiają się też w wypowiedziach forumowiczów.Musiałbym przewertowac posty,to sprecyzuję gdzie,i czy jeszcze to zjawisko występuje.Na chwile obecną nie mogę się doszukac błędów w odczycie godzin w wypowiedziach forumowiczów.Mój zegar jest nieprawidłowy(odwiedziłeś nas ostatnio o 23.49)i nadal jest takie wskazanie.

 #363532  autor: Sirmark
 05 paź 2009, 21:36
nemo2009 pisze:Zauważyłem to kilka dni temu,dokładnie nie potrafię powiedziec.Nieprawidłowe odczyty czasu pojawiają się też w wypowiedziach forumowiczów

ok. poszukalem na temat tego bledu... okazalo, sie ze nie data dodania postu byla zla, bo ta w bazie byla ok, tylko blad pojawial sie w wyliczeniu "dzisiaj"/"wczoraj" ...
Znalazlem poprawke i ja wstawilem..
Jak doczytalem dotyczy to tylko okresu letniego, czyli jeszcze trwajacego.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #363542  autor: nemo2009
 05 paź 2009, 22:06
Bardzo dziękuję,czas ok.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #363788  autor: kowcio
 07 paź 2009, 16:30
Mnie znowu źle działa... Może nie tyle co źle, ale teraz strony cholernie długo się ładują, czasami muszę kilka razy odświeżać i czekać bardzo długo ;/ Co się dzieje? Czasami nie wczyta się np. jedna ikonka i strona niby ładuje się, a ładuje się...

 #363825  autor: Prometo
 07 paź 2009, 19:36
Dzisiaj u mnie występuje taki oto problem. Jestem na forum, otwieram zakładkę Google, wpisuję np. Nokia 6300 i wyskakują linki do stron. Klikam na Telepolis.pl i raz się załaduje od strzału a raz w ogóle. Przed chwilą gdy edytowałem post w dziale Nokia to wywaliło mnie z forum i dopiero po jakimś czasie (ok. 2-3 minuty) wszedłem z powrotem na forum.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #363832  autor: kamil1221
 07 paź 2009, 21:23
W pracy mam Netię... dziś przez ok. 2 godziny nie dało się wejść na telepolis.

 #363837  autor: nemo2009
 07 paź 2009, 21:35
kamil1221 pisze:dziś przez ok. 2 godziny nie dało się wejść na telepolis.
Potwierdzam to zjawisko,ja z kolei z PlayOnline.Komunikat:serwer na którym jest telepolis,nie odpowiada.Przed chwilą udało się wbic.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #363841  autor: Prometo
 07 paź 2009, 21:51
Znalazłem coś takiego. Czy to może mieć związek z działaniem portalu?

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #363844  autor: Kaczy
 07 paź 2009, 22:00
Portal nie jest na łączach TP. Problem jest raczej globalny. Duży ping jest między serwerem w Wawie a Poznaniem (ATM do Pefekt).

...::: Made for loneliness :::...

 #363870  autor: Sirmark
 08 paź 2009, 01:52
panowie.. ale pisalem, aby robic tracert... samo zgloszenie, ze cos nie do konca dziala nic mi nie mowi...
Po drugie wczoraj przez jakas chwile byly problemy, bo cos na wezle sie wywalilo.

po trzecie, Prometo, komunikaty TP moga miec znaczenie, o ile cie dotycza :)

Aha, trasa z lacz TP do telepolis.pl idzie przez zagranice, bo tak akurat jest ustawiony ruch. Jak powiedzial mi admin, tak jest od ok pol roku.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #365240  autor: Rogi
 17 paź 2009, 12:52
U mnie jakaś dziwna rzecz się dzieje dzisiaj. Jak klikam w jakąś sondę na głównej to strona zalicza zwis i muszę zrestartować przeglądarkę. Forum tymczasem śmiga bez problemu (FF 3.5.3.).

 #365562  autor: Sirmark
 19 paź 2009, 12:57
Rogi pisze:U mnie jakaś dziwna rzecz się dzieje dzisiaj. Jak klikam w jakąś sondę na głównej to strona zalicza zwis i muszę zrestartować przeglądarkę. Forum tymczasem śmiga bez problemu (FF 3.5.3.).
ale ktory link klikasz? po drugie za kazdym razem to sie dzieje?
probowales w tym samym czasie w innej przegladarce?

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #365956  autor: Rogi
 21 paź 2009, 17:24
Właśnie sprawdziłem, że inne przeglądarki hulają, więc to coś z FF. Nie wiem od czego, bo nie kojarzę, żebym coś instalował przed tym jak przestało działać. Ale może to jakiś bug tylko u mnie. Teraz to się dzieje za każdym razem przy każdej ankiecie.
  • Strona 1 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45