DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #404691  autor: Rafix
 14 maja 2010, 13:53
Ja takim małym offtopem polecę odnośnie głównego tematu.
Co Szefostwo powiedziałoby, na taki krótki test/artykuł na temat Androida 2.1 w I5700? Jest to mocno wyczekiwana aktualizacja - mogąca nieść ze sobą spore zmiany. Może warto by było porównać szybkość działania, sterowniki, co zostało dodane, naprawione itp. Myślę, ze naprawdę dużo osób byłoby tym mocno zainteresowanych. Wiem, że w głównym teście upgrade był wspomniany, ale krótko i przede wszystkim odnośnie nieoficjalnego softu. Rozumiem, że załatwić telefon na testy jest trudno, ale może chociażby jakiś "zaufany i kompetentny" forumowicz - użytkownik telefonu mógłby coś takie skrobnąć po wypuszczeniu softa w świat?

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #404693  autor: orson_dzi
 14 maja 2010, 13:56
DD7 ma i5700 i status testera posiada ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #404772  autor: Marek
 14 maja 2010, 19:47
DD7 nie posiada statusu testera, przy ikonie zasięgu nie ma nawiasu Tester, taki jaki ma MarcinK

 #404783  autor: orson_dzi
 14 maja 2010, 21:04
No ok, źle to napisałem ;) .
Chodzi mi o to, że DD7 jest testerem na Telepolis, kilka jego, swoją drogą bardzo dobrych, testów się ukazało i owy model posiada.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #404830  autor: DD7
 15 maja 2010, 10:55
Widzę, że zostałem wywołany do odpowiedzi. :-)
Rafix pisze:Ja takim małym offtopem polecę odnośnie głównego tematu.
Co Szefostwo powiedziałoby, na taki krótki test/artykuł na temat Androida 2.1 w I5700? Jest to mocno wyczekiwana aktualizacja - mogąca nieść ze sobą spore zmiany. Może warto by było porównać szybkość działania, sterowniki, co zostało dodane, naprawione itp. Myślę, ze naprawdę dużo osób byłoby tym mocno zainteresowanych. Wiem, że w głównym teście upgrade był wspomniany, ale krótko i przede wszystkim odnośnie nieoficjalnego softu. Rozumiem, że załatwić telefon na testy jest trudno, ale może chociażby jakiś "zaufany i kompetentny" forumowicz - użytkownik telefonu mógłby coś takie skrobnąć po wypuszczeniu softa w świat?
Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, chyba o porównanie Androida 1.5 z 2.1? Jeśli tak, to tutaj widzę przynajmniej dwa problemy:

1. Praktycznie od razu po wyjęciu mojej Spicy z pudełka wgrałem jej Androida 2.1, więc nie mam za bardzo możliwości porównania tego, co się zmieniło.
2. Póki co nie ma dla Polski oficjalnego Eclaira (2.1), pod koniec maja ma się to zmienić.

Z tych powodów nie wiem nawet jak takie coś miałoby wyglądać. ;)

 #405320  autor: Rafix
 18 maja 2010, 13:54
DD7 pisze:Widzę, że zostałem wywołany do odpowiedzi. :-)

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, chyba o porównanie Androida 1.5 z 2.1? Jeśli tak, to tutaj widzę przynajmniej dwa problemy:

1. Praktycznie od razu po wyjęciu mojej Spicy z pudełka wgrałem jej Androida 2.1, więc nie mam za bardzo możliwości porównania tego, co się zmieniło.
2. Póki co nie ma dla Polski oficjalnego Eclaira (2.1), pod koniec maja ma się to zmienić.

Z tych powodów nie wiem nawet jak takie coś miałoby wyglądać. ;)
No właśnie o jakimś takim porównaniu myślałem, oczywiście w odpowiednim momencie, gdy 2.1 już by był, no ale skoro nie masz żadnego porównania to faktycznie będzie ciężko. No ale musiałem spróbować ;)

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #405487  autor: LuiN
 19 maja 2010, 10:36
Jako, że jeszcze nie ma odrębnego tematu, piszę tutaj. Lada chwila odsłonimy test zegarko-fona LG GD910 (mojego autorstwa).

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Kolejne testy to LG GD510 (Q!) i Samsung Corby Pro (DD7) - trudno mi na tę chwilę określić kolejność, ale ciut bliżej do Corby Pro jest chyba. Z kolei Vinc szykuje dla Was test Sony Ericssona Vivaz. Q! kończy też pomału test E72, a do mnie trafiła Motorola MILESTONE, którą testować będę gdzieś w okolicach zamku Drakuli:)

Inne testy odsunęły niestety odsłonę Nokii X6 :? - będę musiał ją ściągnąć jeszcze na kilka dni, żeby ostatecznie zamknąć artykuł z użyciem najnowszego dostępnego oprogramowania.

Poza tym szykuję dla Was małą niespodziankę. Test akcesorium komórkowego rodem z filmów SF - będzie to pierwszy tego typu test w Polsce 8)

 #414894  autor: stypulkovski
 04 lip 2010, 23:39
Wyłowione z komentarza LuiN'a pod testem X6:
LuiN pisze:Artykuł [test Samsunga Wave] będzie gotowy w najbliższych dniach (sporo czasu zajmie jeszcze niestety obróbka multimediów). No ale uwijanie się jest wskazane, bo na początku tygodnia dotrze do mnie już kolejny gorący telefon - Galaxy S. Żeby jednak nie było samego Samsunga, lada dzień pojawi się zaległy test Nokii E72 oraz np. test Xperii X10. Będą też testy prostszych modeli telefonów, gdzie największym bajerem jest latarka.
Enjoy. ;-)

[ Dodano: 2010-12-01, 13:40 ]
Znów wyłowiona wypowiedź LuiN'a.
LuiN pisze:1, 3 - cóż, N8 to tak dla wyjścia z zastoju była:) Teraz iP4 puścimy (już powoli wrzucam filmy testowe na serwer), potem Xperia X10 (z oprogramowaniem 2.1), Desire HD i może ze dwa tablety internetowe tak porównawczo. W międzyczasie będą też testy prostszych telefonów (w tym nie do końca taka znowu prosta C7).

 #453802  autor: babeo
 18 sty 2011, 09:09
kto to jest ten pan Michał Gruszka, który pisał test E5?

 #453820  autor: WitekT
 18 sty 2011, 11:32
Nasz nowy tester telefonów. :-) Lada moment jego recenzja X8.

 #454576  autor: Sirmark
 21 sty 2011, 00:20
A ja dodam, że w kolejce jest już Nokia C3 oraz HTC Trophy.

M.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #454579  autor: DeLirQa
 21 sty 2011, 01:44
Widze, ze ciekawe recenzje sie zapowiadaja :) Oby tak dalej :D Przyznam sie, ze o x8 niewiele wiem, a c3 w koncu zrobil sie w Polsce dosc popularnym modelem.
A tak z mojej strony: Czy test se xperii x10 w ogole bedzie zamieszczony?

[ Dodano: 2011-01-21, 01:45 ]
A i o galaxy s rowniez zapomnialem sie zapytac ;)

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #454729  autor: Sirmark
 22 sty 2011, 00:34
DeLirQa pisze:Widze, ze ciekawe recenzje sie zapowiadaja :) Oby tak dalej :D Przyznam sie, ze o x8 niewiele wiem, a c3 w koncu zrobil sie w Polsce dosc popularnym modelem.
A tak z mojej strony: Czy test se xperii x10 w ogole bedzie zamieszczony?
A i o galaxy s rowniez zapomnialem sie zapytac ;)
Tak X10 tez jest juz konczony. W koncu sie pojawi.
Galaxy S tez sie pojawi, ale jeszcze troche. Samsung w jego kwestii pokazal nam "paluszek". Ja juz prawie go kupilem na test, ale wyglada na to przy zdobedziemy go bez kupowania.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #455060  autor: orson_dzi
 23 sty 2011, 21:09
WitekT pisze:Lada moment jego recenzja X8.
Jak jest jeszcze możliwość, a autor ma taką możliwość, to mocno przyda się jakiś akapit porównujący X8 z innymi masówkami z Androidem, czyli Swiftem, Spicą, i5800. Jak nie, to już trudno ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)