DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #429922  autor: kowcio
 16 wrz 2010, 17:15
SirmarK, a czy da radę zrobić na nowym forum tak, żeby po otworzeniu listy z nowymi postami pojawił się box wyboru, żeby zaznaczyć pewne tematy do oznaczenia jako przeczytane? Taki bajer, a naprawdę pomógłby szybciej uporać się ze sporą ilością postów. Dzisiaj z ponad 2 tys. postami musiałem się uporać, pozostało jakies 400

 #430182  autor: Sirmark
 18 wrz 2010, 03:55
kowcio pisze:SirmarK, a czy da radę zrobić na nowym forum tak
panie, a skad mam wiedziec. ;) Jeszcze nawet na 100% nie wybralem nowego enginu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #430245  autor: orson_dzi
 18 wrz 2010, 12:52
Tak profilaktycznie...
Niech tylko nie przyjdzie Wam do głowy robić coś takiego, że jak coś się zacznie sypać na starym forum, to zostawicie to stwierdzając, że nie ma sensu nic poprawiać, bo kiedyś będzie nowe forum i tam się to poprawi ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #430400  autor: kowcio
 19 wrz 2010, 11:18
orson_dzi pisze:Niech tylko nie przyjdzie Wam do głowy robić coś takiego, że jak coś się zacznie sypać na starym forum, to zostawicie to stwierdzając, że nie ma sensu nic poprawiać, bo kiedyś będzie nowe forum i tam się to poprawi ;) .
O co Ci chodzi?
Co się teraz sypie, ja nic o tym nie wiem?

 #430409  autor: orson_dzi
 19 wrz 2010, 13:13
kowcio pisze:Co się teraz sypie, ja nic o tym nie wiem?
Poza tymi ostatnimi chwilowymi przerwami nic się nie sypię.
Mówię tylko żeby nie robili czegoś takiego, gdyby coś zaczęło się sypać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)