DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #33162  autor: eone
 04 gru 2005, 15:36
Witam,

...telepolis.pl/forum forum niby ladne, fajne, wszystko ok, tylko, czy na tak powaznym forum nie powinno byc normalnych moderatorow, ktorzy sie znaja na gsm'ie? mowie tutaj o piotrz, nic do niego nie mam, ale ... nie sadze, zeby mial jakis czesty kontakt z roznymi telefonami, a do tego jak moderator tak powaznego ( :?: ) forum moze miec 15 lat? Kolejny moderator tego typu to Frasio. Koles ma 13 lat, a kozaczy, doradza, cwaniakuje jakby byl dorosly. ZENADA. To jeszcze dziecko, co on moze miec wspolnego z telefonami? moderatorami takiego forum powinni byc ludzie powazni, maja na codzien kontakt z telefonami, prowadzacy seriw, komis, umiejacy naprawiac, po prostu - znajacy sie na rzeczy.. rece mi opadaja jak widze wypowiedzi np. takiego Frasio, ktory jest moderatorem.
mam nadzieje, ze nie usuniecie tego tematu i jeden z kilkuletnich moderatorow nie raczy mnie zbanowac.

pozdrawiam

 #33163  autor: WitekT
 04 gru 2005, 15:42
Tu nikt nie banuje za nieprzychylne wypowiedzi. :)
Wszystkie przyjmujemy z pokorą.

Co do moderatorów - zawsze można podyskutować. Mógłbyś podać jednak konkretne przykłady postów, co do których masz zastrzeżenia?

 #33177  autor: Irek
 04 gru 2005, 17:02
A co ja widzę, troche krytyki w naszym kierunku!

"And one more thing..."

 #33180  autor: piotrz
 04 gru 2005, 17:09
eone: ja tylko powiem: wiek nie świadczy o ilości wiedzy na ten temat!
przykładem jest moja mama-zdała egzamin na prawo jazdy rok temu i jest już w dosyć sędziwym wieku, a mój brat ciotecny zdał ten sam egzamin 5 lat temu, a ma o połowę mniej lat niż moja mama.I co? wg twojej zasady moja mama powinna jeździć lepiej od niego, a wcale tak nie jest. Tak więc nie ilczy się ile ma się lat, tylko ile się umie...

a jak się komuś nie podobam, to usuncie mnie z pełnienia funkcji moderatora.I będzie spokój :?

 #33183  autor: tomico
 04 gru 2005, 17:26
piotrz pisze:eone: ja tylko powiem: wiek nie świadczy o ilości wiedzy na ten temat!
przykładem jest moja mama-zdała egzamin na prawo jazdy rok temu i jest już w dosyć sędziwym wieku, a mój brat ciotecny zdał ten sam egzamin 5 lat temu, a ma o połowę mniej lat niż moja mama.I co? wg twojej zasady moja mama powinna jeździć lepiej od niego, a wcale tak nie jest. Tak więc nie ilczy się ile ma się lat, tylko ile się umie...

a jak się komuś nie podobam, to usuncie mnie z pełnienia funkcji moderatora.I będzie spokój :?
Dokładnie tak samo uważam. Ilość lat nie świadczy o wiedzy. Niektórzy mają 15 lat a wiedzą dużo więcej od ciebie eone!!!!!!

 #33186  autor: WitekT
 04 gru 2005, 17:33
piotrz pisze:a jak się komuś nie podobam, to usuncie mnie z pełnienia funkcji moderatora.I będzie spokój :?
Tylko bez fochów mi tu, no! :twisted:

 #33189  autor: piotrz
 04 gru 2005, 17:35
to nie fochy tylko mówie, że jak ktoś chce to się nie sprzeciwiam.. :twisted:

 #33191  autor: WitekT
 04 gru 2005, 17:37
A ja mówię, że fochy. :P

 #33193  autor: piotrz
 04 gru 2005, 17:41
no niech ci będzie. :wink: :-D
ale nie odchodźmy od tematu ;-)

 #33237  autor: eone
 04 gru 2005, 20:43
Dokładnie tak samo uważam. Ilość lat nie świadczy o wiedzy. Niektórzy mają 15 lat a wiedzą dużo więcej od ciebie eone!!!!!!
tomico, a skad Ty mozesz wiedziec ile ja wiem? nie ocenija innych nie znajac ich. ja obserwuje wypowiedzi innych i zauwazylem, ze niektorzy maja racje - wiek nie swiadczy o wiedzy, aczkolwiek podam przyklad :
jesito - dorosly czlowiek, widac, ze sie zna - oczywiscie moderator
Frasio - trzynastoletni uczen gimnazjum (?:?) , rowniez moderator, a moim zdaniem nie dorasta do piet jesito jesli chodzi o wiedze na temat GSM, wiec czasem sie sprawdza, ze wiek jest odzwierciedleniem wiedzy, choc nie zawsze.
sorry jak kogos tym urazilem, nie mialem tego na celu, nie myslcie, ze to jest tak, ze kogos nie lubie to pisze, ze sie nie zna itd...
pozdrawiam

 #33238  autor: WitekT
 04 gru 2005, 20:51
A rzuć jakimiś konkretnymi postami... Bo ja nawet wszystkiego czytać dokładnie nie mam czasu...

 #33239  autor: D@rio
 04 gru 2005, 20:51
Tak, ale zauwaz ze Jesito ( w tym rowniez ja :) ) moderujemy 'Sieci komorkowe'. A Frasio czy inni moderuja Hydepark. Nie chce tutaj dyskutowac nad wyzszoscia jednego nad drugim ale mysle ze akurat w hyderpark'u nie obowiazuja i nie musza obowiazywac tak ostre zasady jak Ty proponujesz...bo sam nie chce aby to forum stalo sie forum "sluzbowym" i aby ludzie tak do niego podchodzili :)

 #33245  autor: Frasio
 04 gru 2005, 21:27
Wiesz eone trochę racji w tym jest, no ale:
1. Wola Witka :twisted:
2. Ja tu nie podaję się za jakiegoś super znawcę.
3. Jak to mówiła Shila. Moderator jest do pilnowania, usuwania, blokowania tematów i nie musi być super, hiper ekspertem.
4. Jak już mówimy o Shiili. To jest przykład. Nie ma takiej wiedzy o komórkach, nie chwaląc się, jak przyszła tu na forum, to o komórkąch wiedziałem, no tu zaryzykuję wypowiedź, więcej od niej, ale to ona została wcześniej moderatorem, bo jest odpowiedzialna, a to się tu dużo liczy.
5. Nie mam super wiedzy i dostępu do komórek i dlatego jestem moderem tylko w HP i w SE. A jesito?
Sieci komórkowe, inne, SE i sagem, więc chyba widać kto jest "lepszy". ;)

Obrazek

 #33248  autor: tomico
 04 gru 2005, 21:30
eone pisze:
Dokładnie tak samo uważam. Ilość lat nie świadczy o wiedzy. Niektórzy mają 15 lat a wiedzą dużo więcej od ciebie eone!!!!!!
tomico, a skad Ty mozesz wiedziec ile ja wiem? nie ocenija innych nie znajac ich. ja obserwuje wypowiedzi innych i zauwazylem, ze niektorzy maja racje - wiek nie swiadczy o wiedzy, aczkolwiek podam przyklad :
jesito - dorosly czlowiek, widac, ze sie zna - oczywiscie moderator
Frasio - trzynastoletni uczen gimnazjum (?:?) , rowniez moderator, a moim zdaniem nie dorasta do piet jesito jesli chodzi o wiedze na temat GSM, wiec czasem sie sprawdza, ze wiek jest odzwierciedleniem wiedzy, choc nie zawsze.
sorry jak kogos tym urazilem, nie mialem tego na celu, nie myslcie, ze to jest tak, ze kogos nie lubie to pisze, ze sie nie zna itd...
pozdrawiam
A co eone myślisz że jesteś alfą i omegą i wiesz wszystko??!!

 #33249  autor: pawelek32
 04 gru 2005, 21:33
chyba polonezem i fiatem...

z poważaniem

 #33250  autor: tomico
 04 gru 2005, 21:34
pawelek32 pisze:chyba polonezem i fiatem...
HEHEHE dokładnie.

 #33254  autor: Skarpyta
 04 gru 2005, 21:55
wg mnie to Frasio wie całkiem dużo żeczy o GSM chociaz jest młodszy odemnie (ja 15 lat) ale wie duzo wiecej odemnie(Fakt faktem czasami mnie zgorszy oceniajać moja pisownie :evil: )

Obrazek
Obrazek

 #33256  autor: piotrz
 04 gru 2005, 22:15
WitekT pisze:A rzuć jakimiś konkretnymi postami... Bo ja nawet wszystkiego czytać dokładnie nie mam czasu...
a eone dalej nic nawet jednego nie dał :twisted:
a ja jestem taki głupi jak napisał eone? powiedzcie, bo lubie wiedzieć co o mnie sądzą ludzie...tylko szczerze :twisted:
zresztą myślę, żę jeśli komuś się napisze na Pw, żeby pisał bardziej składnie, lub uważniej czytał tematy, nic się nie stanie, a i ten człowiek dozna mniejszego wstydu.tak więc UWAGI NA PW!
albo nie będzę się wtrącał do tematu :wink:

 #33266  autor: D@rio
 04 gru 2005, 23:32
Nie denerwujmy sie tak :)
Nie potrzebne nerwy ;)

 #33268  autor: Marcin
 04 gru 2005, 23:48
piotrz pisze:eone: ja tylko powiem: wiek nie świadczy o ilości wiedzy na ten temat!
przykładem jest moja mama-zdała egzamin na prawo jazdy rok temu i jest już w dosyć sędziwym wieku, a mój brat ciotecny zdał ten sam egzamin 5 lat temu, a ma o połowę mniej lat niż moja mama.I co? wg twojej zasady moja mama powinna jeździć lepiej od niego, a wcale tak nie jest. Tak więc nie ilczy się ile ma się lat, tylko ile się umie...

a jak się komuś nie podobam, to usuncie mnie z pełnienia funkcji moderatora.I będzie spokój :?
Troche sie pogrązyleś swoja wypowiedzią i dales do zozumieia ,że nie zrozumialeś o czym pisze ten "eone"Porównujesz rzeczy nieporównywalne i pokazaleś tlko ,że koleś ma racje.