DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #889180  autor: Coin
 28 wrz 2016, 20:03
Jestem już zdecydowany na iPhone SE 64 gb ale planowałem ten zakup nieco odłożyć w czasie. Teraz przy wyjściu iphone 7 boję się że se zniknie zaraz z rynku.

Nie wiem jak to było poprzednio więc proszę o radę.
1. Czy lepiej kupić teraz czy czekać że cena jeszcze spadnie? W tej chwili za ok 2400 w sklepie.
2. Czy aukcje na allegro z tekstem że telefon nowy z europejskich dystrybucji to jest lewizna czy opłaca się tak wziąć? Tu już za jakieś 2100 można wyciągnąć.

Ogólnie jeśli są tu osoby rozeznane w temacie to proszę o radę jak najkorzystniej go kupić, czy teraz, czy czekać, czy w sklepach czy allegro.
Dla mnie to będzie telefon na lata bo mojego 5s zmieniam tylko ze względu na 64gb których mi brakuje.

Dzięki bardzo za rady...

[url=http://dariuszczepiel.com]Fotograf z Krakowa[/url]
 #889216  autor: f0ku5
 28 wrz 2016, 23:04
SE szybko nie zniknie, ponieważ Apple chce mieć w swojej ofercie mniejszy model.
iPhone'y z każdego kraju w Europie niczym się nie różnią, więc możesz spokojnie kupować. Swojego iPhone'a 6 kupiłem swego czasu osobiście w Szwecji ;)