DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #874932  autor: barnaba44
 02 lip 2016, 18:52
Witam Was,

pacjentem jest iPhone 5s. Problem polega na tym, że ostatnio w pracy jak słuchałem całą noc audiobooka, to po 5-6 godzinach zaczęło mi się zacinać i muzyka jakby przyśpieszała, wieszała się i po chwili się wyłączała, często też w przy tym załącza się Siri. To samo mam jak jestem na siłowni i mam telefon w kieszeni. Czy może to być spowodowane przegrzewaniem się? Telefon mam w silikonowym case'ie.

Dodatkowo mam pytanie odnośnie odklejonego/odstającego ekranu w prawym górnym rogu. Wszystko działa tylko wygląda jakby się odkleiło wszystko. Jest możliwość podklejenia tego cienką taśmą dwustronna? Telefon jest po gwarancji, ale nie mam problemów i kompleksów z rozbieraniem go samodzielnie.

Pozdrawiam i liczę na jakieś sugestie:)

Łukasz
 #875129  autor: f0ku5
 03 lip 2016, 23:34
Nie, tam nie ma się co odkleić ;) Z jednym 5s w mojej rodzinie było to samo - bateria spuchła, ekran odszedł, skończyło się na wymienionej baterii i przyklejeniu ekranu.