DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1009839  autor: sheepdog
 28 sie 2018, 17:55
Obrazek
Pewne źródła potwierdzają, że premiera smartfona Honor 8X odbędzie się 5 września w Xi’an w Chinach, gdzie Huawei ma swoje R&D Center.
________________________________________
Nareszcie nadszedł ten dzień. Honor wypuści na rynek dwa modele smartfonów: 8X i 8 X Max. Większy model wyposażony będzie w wyświetlacz TFT full-HD+ (1080x2244 pixels) o proporcjach 18,7:9. Ekran zajmuje aż 90% powierzchni frontu urządzenia.

Obrazek


Większa pojemność baterii?
Dowiedzieliśmy się kilka dni temu, że Honor 8X będzie zasilany baterią o pojemności 4 900 mAh. To trochę mniej niż 6,9-calowy Xiaomi Mi Max 3, który pakuje w swoje urządzenie akumulator 5.500mAh. Trzeba jednak pamiętać, że żywotność baterii to jednak coś więcej niż jej pojemność.
Obrazek


Szybki przesył danych
Wg weibo, sercem smartfona będzie Kirin 710, a nie Snapdragon 660. Związane jest to z zastosowaniem funkcji GPU Turbo, do której zastosowania konieczne jest użycie procesorów Kirin.

Obrazek

Oprogramowanie
Podczas gdy EMUI9.0 po raz pierwszy pojawi się w modelu Mate20, tak pogłoski mówią, że na pokładzie Honora 8X pojawi się EMUI8.2 oparte na Androidzie w wersji v8.1.

Obrazek

Krótkie podsumowanie
Wszyscy już słyszeliśmy o wspomnianych funkcjach, ale to na pewno nie wszystkie z nich. Wszystkiego dowiemy się w dniu premiery. A Ty co myślisz o modelu Honor 8X? W którym segmencie smartfonów ulokujesz modele 8X i 8X Max?