DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #622179  autor: bluerocksky
 23 mar 2013, 13:12
Witam.

Niedawno kupiłam używanego Samsunga Wave. Z telefonu jestem zadowolona ale dosyć często się zawiesza tak, że ekran nieruchomieje i nie reaguje nawet na wyłączenie poprzez przycisk. Trzeba wyciągnąć baterię.

Po drugie czasem po odblokowaniu wyświetla mi się czarny ekran z napisem "format error", daje ok i już jest wszystko w porządku ale ileż można. Chyba nie powinno się tak dziać.

Proszę o rady co to może być i co zrobić (mam jeszcze ważną gwarancję producenta- może po prostu oddać do serwisu i oni się tym zajmą? Mam tylko nadzieje, że poprzedni właściciel nie ingerował na własną rękę w walce z tymi problemami.)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2013, 00:06 przez bluerocksky, łącznie zmieniany 1 raz.

 #622186  autor: Stavsky
 23 mar 2013, 13:51
Wydaje mi się że poprzedni właściciel wgrał jakiś mało stabilny soft, więc najlepszą opcją byłoby wgranie coś porządnego. Najlepiej poszukać po forach o tematyce systemu bada, jak to zrobić. W serwisie zrobią to samo ale będziesz musiała czekać tydzień jeśli nie więcej, a samemu zajmie to z 15 min.
A tak dla pewności wejdź w ustawienia i w o ogólnych, informacje o telefonie, tam jest podany jaki to soft (np. s8500XXLLB1).