DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #689824  autor: margeo
 12 sty 2014, 22:40
Jeśli ten wątek powinien być w dziale SYMBIAN - z góry przepraszam...

Mam pytanie - szczególnie do użytkowniów N97mini.
Czy ktoś z Was orientuje się w jakim folderze zapisują się sms, jesli domyślna dla nich pamięc została ustawiona na kartę pamięci?
Dostałem dziś sms - nie mogłem na niego odpowiedzieć. Telefon cały czas wychodził o poziom wyżej do katalogów wysłane/odebrane itp.
Kolejny sms spowodował to, że nie było żadnej reakcji na usuwanie sms. Trochę ich tam było, ale karta pamięci nie była zapchana..
Wyłaczyłem i włączyłem telefon - zero sms... Nie ma nic... Wszystkie gdzieś wcięło...
Podłączyłem telefon do kompa. Na karcie jest jeszcze 3GB wolnego miejsca, więc to nie było z powodu braku miejsca na karcie... W ustawieniach sms nie ma możliwości wskazania konkretnego katalogu, więc nie bardzo wiem gdzie tego szukać.
Zdjęcia i mapy są. Filmy również... Ale sms brak...

Ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dzięki!
Oczywiście PC Suite nie widzi sms jeśli są na karcie pamięci... :/

Niedawno miałem podobne problemy z operą mini - nagle wszystkie zakładki wcięło. Miałem ok. 20 strona na kartach na które najcześciej wchodzę (typu m.telepolis.pl , m.pogodynka.pl itp). Odpalam przeglądarkę, a tam nic - totalnie pusto...
Czas na zmianę telefonu? :P

**********************
POZDRAWIAM!


W użyciu: T-mobile, Play Fresh, OFnK, Virgin Mobile, Aero2

 #689873  autor: dario321
 13 sty 2014, 10:02
po pierwsze; ten model to wielka porazka :wink:
po drugie; chyba bedziesz musial uzyskac dostep do plikow/folderow systemowych
po trzecie; http://forum.fanklub.se/poradniki/opis- ... an-s60v5)/

powodzenia
Ostatnio zmieniony 13 sty 2014, 12:16 przez dario321, łącznie zmieniany 1 raz.

 #689884  autor: margeo
 13 sty 2014, 10:59
Hmmm... No ja bym go porażką nie nazwał, bo używam go od 1.5 roku i nie miałem z nim żadnych problemów. Dodam, że nie gram - używam go do dzwonienia, sms, nawigacji, czasem jakieś zdjęcie (choć zeiss z 6220 był lepszy) i Opera Mini.
Problemy, które w ostatnich dniach się pojawiły są pierwszymi, a telefon dostałem już prawie 2 letni.
Dzięki za link - spojrzę :-)

**********************
POZDRAWIAM!


W użyciu: T-mobile, Play Fresh, OFnK, Virgin Mobile, Aero2